MENU
klinika
“Keni mbështetjen tonë për integrimin”

Presidenti i PSE në kongresin e PS: Nuk duhet të keni iluzione se…

“Fakte të reja të grushtit të shtetit”

Presidenti Meta njofton tjetër konferencë për mediat

Presidenti i Republikës, Ilir Meta pritet të dalë sot në një tjetër konferencë për mediat....

Viktimat e 26 nëntorit

Kongresi i PS ‘në këmbë’, mbahet një minut heshtje

Me një minutë heshtje për të përkujtuar 51 viktimat e tërmetit të 26 nëntorit ka...

"Meta pas shpine, Basha në krah dhe Kryemadhi"

Balla: Aleancë e pështirë kundër reformës në drejtësi

Sekretari i përgjithshëm, njëherësh kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla nga Kongresi i...

ARRSH njofton qytetarë

Së shpejti nisin punimet tek Unaza e Re, ja si do të devijohet trafiku

ARRSH ka njoftuar sot se së shpejti do të nisin punimet për projektin e Unazës...

Dita e dytë, ja axhenda

Kongresi Zgjedhor i PS/ Nga përshëndetja e Stanishev tek ndryshimet në statut

Zhvillohet sot dita e dytë e Kongresit zgjedhor të Partisë Socialiste, një ditë e gjatë...

Përfundon testimi i 3 rasteve të reja

Koronavrusi/ Shqipëria vijon të mbetet e fortë

Asnjë rast me coronovirus në Shqipëri. Kështu deklaron Ministria e Shëndetësisë mëngjesin e sotëm, ndërsa...

Deutsche Welle

Rritet tregu i veshjeve për meshkuj, shqiptarët duan luksin dhe markat

Gratë mund të njihen si shpenzueset më të mëdha të artikujve të modës. Por shifrat...

"Në krye të vendit dhunuesit"

Dako në Kongresin e PS, Bardhi: I shpalluri non grata nga SHBA

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka...

Ja shifra e frikshme e të infektuarve

Shkon në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali

Vijon të rritet frikshëm numri i viktimave dhe të infektuarve nga koronavirusi në Itali. Raportohet...

“Rrofsh moj grua, më kurseve…”!

Kongresi i PS/ Rama flet si kurrë më parë për Lindën

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim ndryshe në ditën e parë të Kongresit të...

Manastirliu: Dhuna në familje të mbetet e shkuar

Kongresi i PS fillon punimet me ‘Gratë’: Të përmbysim mentalitetin

Kongresi i Partisë Socialiste ka filluar punimet tre ditore me temën për gratë dhe nismën...