MENU
klinika
Lista e plotë me emra

Publikohet lista e 48 gjyqtarëve dhe prokurorëve që do kalojnë në Vetting

Nga Narta në Himarë

Greqia rinis ofensivën në jug/ Zgjeron zonën e“helenizmit autokton”

Pas dy takimeve në dukje të zbutura ndërmjet kryeministrit grek Micotaqis dhe homologut të tij...

Ja si do të veprohet

Çfarë do të ndodhë me sigurimin e ndërtesave ekzistuese ?

Tërmetet e Shtatorit, kanë “shkundur” edhe qeverinë, aq sa e “frikësuar” nga fatura prej 6...

"2019 është një vit rekord për..."

“Nxitoni…”/ Ministri Lleshaj njoftim qytetarëve

Ministri Sandër Lleshaj me anë të statusi në “Facebook” shkruan se qytetarët, të cilëve iu...

Zbardhet raporti

E dekretuara e Metës u “deklasifikua” nga Dvorani e Arta Marku

Kryetari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë Ardian Dvorani si dhe anëtarja Arta Marku kanë...

Shpëtim Nazarko

Amerikanë, kështu po na vrisni…

       Ka të ngjarë, që lexues të portalit, të cilët merren vetëm me...

(Emri) Sapo zbriti në Rinas

Meta dekreton vakancën e dytë për në Gjykatën Kushtetuese

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka firmosur dekretin për emërimin e vakancës së tij të...

Intervista për "Radio France International"

Negociatat/ Meta: Ne i besojmë Francës dhe Gjermanisë

Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se edhe pse Franca nuk votoi në favor për...

Takim privat

Ambasadorja e Francës i shkon në zyrë Bashës

Një ditë pas takimit me ambasadorin e BE, Luigi Soreca dhe të ngarkuarës me punë...

"Kush i transportoi paratë nga Shqipëria në Skoci?"

Lobimi i PD, Balla: Ristani është sa bashkëpuntor aq edhe dëshmitar

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaron se në çështjen e lobimit...

Foli me të atin

“O babi na gjuajtën, jam plagosur”, telefonata e fundit e Andi Malokut

Pak ditë pas vdekjes së 24-vjeçarit Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arian Ndoja, familjarët e...

Gara për Kryeprokurorin e Përgjithshëm

Arta Marku hap letrat, rrëfen takimin me Ramën: Ja ç’farë folëm për protestat e PD

Kryeprokurorja e përgjithshme e përkohshme, Arta Marku para KLP ka treguar se me kryeministrin Rama...