MENU
klinika
Mandatet

Kryemadhi tjetër përgjigje skeptikëve: Asnjë hap pas!

Emrat

Drogë nga Turqia e Shqipëria, shkatërrohet banda në Itali

Janë 20 persona të akuzuarit për importin dhe shpërndarjen e sasive të mëdha të drogës,...

Në Firence

Gjendet skulptura e Leonardo da Vincit

Kuratorët e një ekspozite në Firence zbuluan këtë javë se ata kanë në duar skulpturën...

Detajet

Emigrantët e larguar nga Greqia, si merret sërish leja e qëndrimit

Të gjithë emigrantët shqiptarë në Greqi që më parë dispononin një leje qëndrimi 10 vjeçare,...

Deklarata

Pse u shkarkua drejtori i Policisë së Fierit? Reagon PD

Në lidhje me largimin e drejorit të Policisë së Fierit, Albert Nushi ka ardhur edhe...

Njoftimi i policisë

Vrau vëllain, detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Peqin

Detaje të reja janë zbuluar nga policia në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi...

Deutsche Welle

Pse qeveritë e Ballkanit dëmtojnë ambientin për HEC-et?

Në mbështetje të grupit të së Majtës Evropiane dhe të së Gjelbrës Nordike në Parlamentin...

EMRI

Largohet drejtori i Policisë Fier, kush vjen në vend të tij?

Të tjera lëvizje janë shënuar në Policinë e Shtetit. Në Drejtorinë e Policisë në Fier janë...

"Opozita një, maxhoranca dy hapa pas"

Spiropali “thumbon” presidentin Meta: Të këshillojë Kryemadhin!

“Opozita të bëjë një hap pas, maxhoranca dy”, ka qenë kjo deklaratë e presidentit Meta...

"S'jemi të gatshëm për pazare"

Zgjedhje të parakohshme? Ministrja Spiropali e prerë me opozitën

E ftuar në emisionin “Kjo javë”, ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali...

Djegia e mandateve

Protesta/ Nishani zbulon si ndërkombëtarët ndihmuan opozitën

Në lidhje me djegien e mandateve dhe protestën e opozitës, ka ardhur një reagim edhe...

FOTO

Komentuesja e “thumbon”, Rama i përgjigjet

Gjatë ditës së sotme kryeministri Rama ka publikuar një foto me një grua të moshuar...