MENU
klinika
Kur të vini për intervistë...

Vizë në SHBA? Ambasada del me një informacion të rëndësishëm

VIDEO

‘Bonusi i Bebes’, Rama publikon informacionin e rëndësishëm

Mëgjesin e sotëm kryeministri Rama e ka nisur me një njoftim të rëndësishëm për prindërit...

Vizita në Berlin

Integrimi në BE/ Cakaj: Mirënjohje Gjermanisë për mbështetjen

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj gjatë një vizite të tij në Berlin është...

Blerja e votave

Prokuroria dhe KQZ-ja bëjnë marrëveshje, ja çfarë do hetohet

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dhe Prokuroria e Përgjithshme miratuan dje një marrëveshje bashkëpunimi për garantimin...

Reagimi

Lirimi i zyrtarit të bashkisë/ Policia: Do marrim të gjitha masat ligjore

Pas dhënies së masës “arrest shtëpie” për Pëllumb Isufaj, i cili u arrestua pas protestës...

Aksidenti Shkodër-Koplik

Pas vjehrrës, humb jetën edhe 18-vjeçarja shtatzënë

Ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës edhe 18 vjeçarja shtatzënë që mbeti e plagosur...

Raporti

DASH: Dënimi i zyrtarëve në Shqipëri, sporadik dhe jokonsistent

Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) publikoi sot raportin mbi të drejtat e njeriut në botë....

Vendimi

Qeveria akordon fondin 300 mln lekë për konviktet

Qeveria ka ndarë një fond prej 300 milion lekësh për rikonstruksionin e konvikteve të studentëve...

Mungesa e ambienteve të punës

Ibrahimi ankesë amerikanëve: KLP-së i duhet një godinë

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka paraqitur me shqetësim tek partnerët ndërkombëtarë mungesën e ambienteve...

Detajet

Pensionet e pleqërisë, lehtësohet procesi i tërheqjes

Të moshuarit në mbarë vendin do të kenë mundësinë e tërheqjes së pensionit të pleqërisë...

Seanca plenare

‘Opozita e re’ voton pro projektligjet e qeverisë

Deputetët e rinj që morën mandatet e dorëzuara nga opozita kanë votuar pro nismat e...

Deklarata

Mandatet/ Spiropali: Tradhtarë janë ata që braktisin detyrën

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi se ish-deputetët e opozitës bëjnë...