MENU
klinika
Ekskluzive!

Nishani: “Procesi i blerjes së votave, nuk kurohet brenda natës!”

Ekskluzive!

Nishani: Shqipëria nuk ka vetëm miq, por edhe jo dashamirës!

Intervistë/ Presidenti Nishani, gjatë një interviste me editorialistin Mentor Nazarko, ka dhënë vlerësimin e tij...

Ekskluzive!

Protesta e 13 majit/ Nishani: Lëvizje paqësore, kërkojnë të drejtën e tyre!

Intervistë/ Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, në një intervistë me editorialistin Mentor Nazarko është prononcuar në...

Mentor Nazarko

Shqipëri-Maqedoni: Kur krizat ndërkombëtarizohen

Mentor Nazarko: Ka një lidhje e cila është në përpjekje për ta ndërkombëtarizuar krizën. Ky...

Mentor Nazarko

Bilal Kasami: Ja ç’mendoj për Skënderbeun, Erdoganin dhe islamin politik (Video Ekskluzive/ Pjesa e parë)

Intervistë/  Kreu i Lëvizjes “Besa”, Bilal Kasami, në këtë intervistë ekskluzive dhënë për Konica.al, flet në lidhje...

Shpëtim Nazarko

Ç’do të ndodhë nëse vërtet PD-ja futet pas ftesës së Ramës në zgjedhje? A fiton vërtet Rama?

Intervistë/ Drejtori i konica.al, Shpëtim Nazarko për News 24 Mendoj se, nëse e shikojmë në konceptin...

Mentor Nazarko

Maqedonia, një kështjellë rëre që po bie

Intervistë/ Mentor Nazarko: Jam këtu me kolegun Visar Ademi nga qendra e Shkupit për të...

Mentor Nazarko

Kërkesat e Lëvizjes “Besa” për të qenë pjesë e qeverisë maqedonase (Video Ekskluzive/Pjesa e dytë)

Intervistë/ Në këtë intervistë ekskluzive dhënë për Konica.al, kreu i Lëvizjes “Besa”, Bilal Kasami flet në...

Mentor Nazarko

Kryetari i Besës: Siguria kombëtare e Maqedonisë është në pikëpyetje!

Intervistë/ Dy ditë pas dhunës në Kuvendin e Maqedonisë ka reaguar dhe kryetari i partisë...

Mentor Nazarko

Elitat shqiptare ta zgjidhin krizën pa ndërkombëtarët (Video Ekskluzive/Pjesa e tretë)

Intervistë/ Vijon nga Pjesa e dytë… Kërkesat e Lëvizjes “Besa” për të qenë pjesë e...

Video

Intervistë e Shpëtim Nazarkos në News24

Intervistë/ Gazetari: Jemi në rubrikën “Opinion” do të diskutojmë për aktualitetin politik në vend. Me...

Mentor Nazarko

Personazhet që bëjnë dhe nuk bëjnë, në emisionin tim

Mentor Nazarko: Italia ka rastin e një njeriu, që është Beppe Grillo. Ai formoi një...