MENU
klinika
Ndodh në Rumani

“Michael Jackson” “çmend” jurinë e “The Voice”

2.4 mld dollarë

Michael Kors pranë marrëveshjes për të blerë “Versace”

Shtëpia e famshme italiane e modës, “Versace”, është pranë shitjes për 2.4 miliardë dollarë nga...

Ish i dashuri Rihanna-s

Rita Ora në lidhje me Chris Brown?!

Rita Ora është rikthyer tepër aktive kohët e fundit në muzikë, duke publikuar këngën e...

George i mrekullueshëm

“Ushtari i vogël” rrëmben vëmendjen në dasmë

Ata morën vëmendjen e të gjithëve në martesën e xhaxhait të Princit Harry në fillim...

Sërish tre

Rikthehet grupi “West Side Family”

Tre vite pas ngjarjes së papritur, të ndarjes nga jeta të Dr. Florit, grupi “West...

Incidenti

Jennifer Lopez rrëzohet në skenë, por… – VIDEO

Në festivalin e iHeartRadio që u mbajt në Las Vegas, përveç Dua Lipës, ishin të...

iHeartRadio

Dua Lipa bën simbolin e shqiponjës mes yjeve

Dua Lipa, Rita Ora, por edhe këngëtare të tjera me origjinë shqiptare nuk e kanë...

I pari në iTunes

Suksesi i parë i Rita Orës me “Phoenix”

Më 23 nëntor, Rita Ora do të nxjerrë në shitje albumin e saj të dytë...

"Divina"

Jo vetëm notare, por dhe modele “hyjnore”

Federica Pellegrini ka shkëlqyer në Javën e Modës në Milano, duke treguar se nuk është...

Studimi

“Pas moshës 105 vjeç ulet rreziku nga vdekja”

Jetëgjatësia e njerëzve mund të rritet me kohën. Një studim i fundit pretendon se, pas...

Legjenda e futbollit

Zbulohen aktorët që do të interpretojnë Maradonën

Një serial rreth legjendës së futbollit Diego Armando Maradona, i cili do të tranmetohet nga...

Rrëfehet këngëtarja

Foto me Ramën, Greta Koçi: Kryeministri më befasoi…

Një ditë më parë, Greta Koçi publikoi këngën e saj më të fundit “Mos m’thirr”,...