MENU
klinika
Festivali i Filmit në Venecia

Ministri Salvini, puthje pasionante me modelen

Vjen reagimi i këngëtares

Beatrix Ramosaj në lidhje me reperin?

Beatrix Ramosaj është një prej këngëtareve që ka pasur sukses të madh gjatë viteve të...

Denoncimi nga një balerinë

Aktori Gérard Depardieu akuzohet për përdhunim

Aktori francez Gérard Depardieu është akuzuar për përdhunim nga një balerinë në moshë të re....

Stres dhe ankth

Angelina Jolie ka përfunduar 35 kg?!

Ka qenë një vit i vështirë për aktoren Angelina Jolie, që pas ndarjes me bashkëshortin...

Dukesha e Sussex

Meghan Markle thyen sërish protokollin mbretëror

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, ka thyer sërish protokollin mbretëror teksa është fotografuar së bashku...

“E freskët dhe e motivuar”

Era Istreli del nga spitali

“Më në fund jashtë. Ndihem e freskët dhe e motivuar”. Kështu shkruan këngëtarja Era Istrefi,...

Kritika ndaj Zonjës së Parë

Melania mbjell pemë me taka të larta e veshje 4 mijë dollarë

Melania Trump, Zonja e Parë, e cila njihet për klasin e saj në veshje, e...

I hodhi cigare në skenë

Ledri Vula i vërsulet fansit në koncert

Periudha e verës është ajo më e ngjeshura për artistët, por jo të gjitha koncertet...

Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Tashmë ato janë kthyer në moderatoret më të dashura dhe pa më të voglin dyshim,...

"Një udhëtim emocional"

Ryan Gosling është Neil Armstrong, njeriu i parë në Hënë

Edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Venecia nisi të mërkurën me tapetin e...

60-vjetori i lindjes

Fëmijët kujtojnë Mbretin e Pop-it

I lindur më 29 gusht 1958, Michael Jackson duhet të mbushte 60 vjeç një ditë...

Festivali i Filmit në Venecia

Yjet parakalojnë në tapetin e kuq

Pikërisht sot ishte hapja e edicionit të 75-të të Festivalit të Filmit në Venecia. Të...