MENU
klinika
Rikthehet “Cavaliere”

Berlusconi, a do ta ngrejë Monzan si Milanin?

Eklent Kaçi

Historike, shqiptari është numri 1 në botë

Është historike për Shqipërinë, Eklent Kaçi është numri një në botë. Në Shqipëri ka fituar...

Rokada në Gjirokastër

Luftëtari shkarkon trajnerin dhe emëron të riun

Klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë Milosh Kostiç nga drejtimi i skuadrës gjirokastrite,. Drejtimin...

Champions League

Messi dhe Casillas vendosin rekorde të reja

Rekordet janë bërë për t’u thyer. Nga sezoni në sezon po thyhen rekorde të ndryshme...

Ish-kryeministri anglez

Tony Blair, president i Premier League?

Një lajm i bujshëm vjen nga mediet britanike. Ish-kryeministri anglez, Tony Blair, është shpalosur si...

Grupet E, F, G e H

Champions, sot Real-Roma dhe të tjerat…

Kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid, do të nisin mbrojtjen e titullit pa...

Champions, ndeshjet e para në grupe

Pesë gola në “Anfield”, Liverpool thyen PSG-në

Liverpool ka shpërdoruar në ndeshjen e parë të grupit në Champions League, teksa nga avantazhi...

NBA

Kevin Durant do të luajë me LeBron James?

Pas LeBron James një tjetër yll që pritet t’i bashkohet skuadrës së Lakers është Kevin...

Champions League, Grupi B

Tripletë e Messit, përmbysje e bukur e Interit

Super Lionel Messi! Një start perfekt i Champions League këtë sezon, duke shënuar 3 gola,...

Ekipi i Skënderbeut

Meshkujt po shkëlqejnë, femrat “shkrihen”

Ekipi i femrave të Skënderbeut nuk ekziston më. Pas 3 vjetëve, skuadra është shkrirë. Në...

Supergoli i “Pleshtit”

Champions, Messi regjistron “viktimën” e 30-të

Leo Messi po përballet sot me Champions-in e tij të 15-të. Me përjashtim të edicionit...

Braziliani bëri gjest të shëmtuar

Costa e pëson për pështymën, del vendimi

Vendimi për gjestin e anësorit brazilian Douglas Costa ka qenë lajmi i ditës në futbollin...

REKLAMA