MENU
klinika
Ndeshjet e dyta në grupe

Champions, sot jo vetëm Kane ndaj Messit…

Champions League

Ngec United dhe Bayern, thyhet Real Madrid

Ndeshjet e dyta në grupet e Champions League kanë dhuruar një nga surprizat më të...

Champions League

City fiton me vuajtje, tripletë e Dybala

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të mbrëmjes së sotme në Champions League. Juventus ka...

Prurja e re e Panuccit

Risia e Kombëtares: Shumë i lumtur!

Kastriot Dermaku, Myrto Uzuni dhe Egli Kaja. Të tre këta ishin risitë e listës së...

Historia e mbrojtësit shqiptar

Shqipëri-Kosovë-Shqipëri, Dermaku kuqezi

Një nga risitë e listës së Panuccit për ndeshjet e radhës së Kombëtares është edhe...

Takimi zyrtar me Izraelin

Kombëtarja/ Panucci shpall listën kundër Izraelit

Trajneri i skuadrës përfaqësuese të futbollit, mister Christian Panucci ka shpallur sot listën e 25...

Legjenda e boksit botëror

E përplas makina, humb jetën Rocky

Legjenda gjermane e boksit Graciano Rocchigiani ka vdekur tragjikisht në moshën 54-vjeçare, pasi është përfshirë...

Luan ekipi Kika

Kosovë, stadiumi dhe tribuna më e veçantë

Në botë ka shumë stadiume të veçanta, qoftë për nga arkitektura, numri i vendeve, risitë...

Ndryshime nga 2019

Revolucion i Formula 1 për “pole position”

Vitin e ardhshëm pritet revolucion sa i përket provave zyrtare në Formula 1. Departamenti menaxherial...

Përçahet Barcelona

Krisen marrëdhëniet mes Messit dhe Pique

Sikur të mos mjaftonte ecuria jo e mirë në 3 ndeshjet e fundit në kampionat...

Episodi në Ryder Cup

Golfisti gjuan keq, tifozja humb shikimin

Fituesi i US Open në golf, Brooks Koepka, dëmtoi rëndë një spektator në fillim të...

Pritet reagimi i bardhebluve

Asnjë ndryshim, Tirana konfirmon trajnerin

Në ditën që të gjithë prisnin largimin e tij nga Tirana, braziliani Ze Maria u...