MENU
klinika
Makinat të shkatërruara totalisht

Aksident i rëndë në Tapizë, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

13 furgona ndiqen nga policia

Megaoperacion i FNSH-së/ Çfarë zbuluan dronët?

Një megaoperacion po zhvillohet nga FNSH, policia e Durrësit, Krujës dhe Tiranës. Janë 13 furgona...

E projektuar nga studio e Dubait

Rama nxjerr maketin për portin e Durrësit

Studio Urbanistike Emaar Group në Dubai e cila është zhvendosur në Durrës ka përfunduar maketin...

Reshjet e shiut nuk ndërpresin lundrimin detar

Tragetet mbërrijnë 1 orë me vonesë në Durrës

Ndryshimi i kushteve atmosferike ka shkaktuar vonesa të vogla në mbërritjen e trageteve nga portet...

“Mos shkoni për një Coca-Cola më të lirë…”

Serbët injorojnë politikën, zgjedhin pushimet në Shqipëri

Pavarësisht deklaratave të politikanëve në Serbi, të dhënat zyrtare tregojnë se interesimi i qytetarëve serbë...

Situatë alarmante me ndotjet e lumenjve

Plehrat notojnë mbi Shkumbin

Lumi Shkumbin ndodhet në situatë alarmante, pasi mbetjet përshkojnë gjithë rrjedhën e tij. Në një...

Mbetjet në Kavajë

Kompania private: Kryebashkiaku Krali refuzon deklarimin e sasisë

Kompania private “Integrated Energy” të martën ka reaguar për deklaratën e kryetarit të Bashkisë Kavajë,...

Akuzat

Arrestohet juristi i Kadastrës së Durrësit

 Është arrestuar sot juristi i Kadastrës së Durrësit, Mikel Zaho. Ky i fundit mësohet se...

Konfindustria bën thirrje

“Merrni masa për përmirësimin e rrugës dytësore Tiranë-Durrës”

Konfindustria kërkon që të merren masa për përmirësimin e rrugës dytësore të Zonës Industriale të...

Gjen pakon me tritol në derë të shtëpisë

Kërcënohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore në Krujë

Drejtorit të Sigurimeve Shoqërore në Krujë, Alfred Vogës i është vënë një kuti me tritol...

U konstatuan duke ushtruar aktivitet me muzikë

Durrës, gjobiten 2 administratorë subjektesh

Shërbimet e Stacionit të Policisë Plazh, në vijim të punës për zbatimin e planit të...

Aksident i rëndë në Cërrik

Ndërron jetë shoferi 33-vjeçar, transportohet në spital pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 01:45 të mëngjesit në aksin rrugor...