MENU
klinika
Nuk justifikonte një apartament dhe...

KPA shkarkon nga detyra gjyqtaren Marjana Velçani

Përfundon kontrolli i imtësishëm

Kokainë nga Kolumbia në anijen me qymyr drejt Portit të Durrësit

Ka përfunduar kontrolli i anijes me qymyr në të cilën u zbulua drogë në portin...

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj

Zgjedhjet brenda PS, deri më tani 400 kandidatë për kryetarët në 61 degë, për rrjedhojë...

Zbarkojnë 1100 tifozë të Romës

Mbërrijnë në portin e Durrësit dy tragetet nga Bari

Sot në mëngjes, dy tragetë të linjës së Barit kanë mbërritur në portin e Durrësit...

“Në emigracion ka rroga më të larta…”

Rama: Mos prisni t’ua sjellë shteti punën në shtëpi!

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Panairin e Punës dhe Aftësive në Durrës,...

Rama: Do jetë sezoni fluksin më të madh të turistëve

Forcat e Armatosura të Shqipërisë zbarkojnë në bregdet për pastrim

Forcat e Armatosura të Shqipërisë kanë dalë në terren në zonat bregdetare të vendit me...

Po udhëtonte me tifozët e Romës

Arrestohet vëllai i Nuredin Dumanit në portin e Durrësit

Vetëm pak minuta më parë është arrestuar vëllai i Nuredin Dumanit në portin e Durrësit....

Policia, masa për shoqërimin

Mbërrijnë në portin e Durrësit mbi 100 tifozë të Romës

Rreth 100 tifozë të ekipit italian të Romes kanë mbërritur mëngjesin e kësaj të marte...

Ja çfarë tregojnë shifrat!

Shqipëria po plaket shpejt!

Për shkak se jetojnë më gjatë, mosha mediane e grave në Shqipëri është më e...

U kap me 613 kilogramë kokainë

Arbër Çekaj kërkon të dalë nga ‘regjimi 41 biss’!

Gjykata e lartë e Republikës së Shqipërisë ka bërë me dije se Arbër Çekaj, i...

“E goditi me levë në fytyrë”

Dumani ‘hap thesin’, rrëfen grabitjen në Kavajë

Një tjetër grabitje që pas saj ka si autorë Nuredin Dumanin dhe Talo Çelën është...

“Mezi prisja t’ju takoja”

Holandezët prezantojnë projektin për Portin e Durrësit

Gjatë një takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe disa projektueseve holandezë u prezantua sot projekti...