MENU
klinika
Rama: Hapësirë cilësore për pushuesit

Durrës/ Vijojnë punimet për Portin e ri Turistik

Gara për krerët e degëve të PD të Rithemelimit

Në Durrës shpallet fitues ish-kandidati i Bashës për deputet

Rezultati në Durrës dhe Këlcyrë është shpallur një ditë pas zgjedhjeve në degët e Partisë...

"Vendi me bukuri natyrore të jashtëzakonshme"

“The Sydney Morning Herald”: Vizitoni Shqipërinë

Disa destinacione vizitohen nga një numër jashtëzakonisht i lartë turistësh, deri në atë pikë sa...

Emrat

Vidhnin dhe trafikonin vepra arti, arrestohen 2 ‘skifterët’ në Durrës

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen se vidhnin dhe...

“Voyage Privé”

Shqipëria, zbuloni thesarin e fshehur të Mesdheut

Dëshironi të bëni zbulime të reja? Magjepsuni nga pasuritë historike dhe kulturore të Shqipërisë, shkruan...

Ndërpriten kërkimet

Rreth 1 muaj pas mbytjes, trupi i 40-vjeçarit ende s’është gjetur!

Trupi i 40-vjeçarit, Aurel Ndoni i cili u mbyt në Porto Romano më 25 shkurt,...

Shumëllojshmëri të jashtëzakonshme peizazhesh

“Viajeros”: 14 vendet e mahnitshme në Shqipëri

Jeni duke kërkuar për vendet më të mira për të vizituar në Shqipëri? Ky vend...

“Journal des Femmes”

Shqipëria, destinacioni ideal për udhëtarët që kërkojnë natyrë të virgjër

Shqipëria është shndërruar në një nga destinacionet turistike më tërheqëse për pushime, falë çmimeve të...

“Rest Less”

Shqipëria, mes 12 vendeve evropiane më mahnitëse…

Ndërsa udhëtimet mund të jenë shumë të shtrenjta, disa vende të bukura dhe magjepsëse ofrojnë...

Operacion në të gjithë vendin

Policia vendos mbi 30 mijë gjoba në 1 javë

Shërbimet e Policisë Rrugore në të gjithë vendin, gjatë monitorimit të qarkullimit rrugor në qendrat...

Dy të tjerë në kërkim

Zbardhet plagosja e djeshme në Shijak/ Arrestohet një person

Policia e Durrësit arrestoi njërin prej vëllezërve Domi, i përfshirë në konfliktin me armë zjarri...

"Pa lejen e Fushë-Krujës s’kalon droga në Shqipëri'

Pse u vra Bejtja? Karamuço: Armiqtë e tij kishin frikë se….

Eskperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka folur për vrasjen e Gentjan Bejtjas ku tha se...