MENU
klinika
“Lëreni Saliun dhe Lulin, duan vetëm sherr”

Veliaj thirrje qytetarëve të Rrogozhinës: Votoni PS

Sot zyrtarisht në fushatë për zgjedhjet e pjesshme

Celibashi thirrje partive politike: Respektoni Kodin Zgjedhor

Kur sot ka startuar zyrtarisht fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale të pjesshme për 6 bashki...

"Doja një vend të qetë që…"

Nuk e pranoi dot refuzimin, 23-vjeçari rrëmben vajzën

Një 23-vjeçar nga Shijaku ka marrë me forcë në makinë një vajzë pasi e përndiqte...

Çfarë la pas zjarri (FOTO)

Digjet një supermarket brenda një qendre tregtare

Një supermarket në një qendër tregtare në Durrës është përfshirë nga flakët në orët e...

E mori me forcë në automjet

Tentoi të rrëmbejë një vajzë në Durrës

Një 23-vjeçar është vënë nën prangat e policisë në Durrës, pas kallëzimit të shtetases M.S....

Mozaik me tapat e shisheve

Durrës, 5 mijë tapa u mblodhën nga nxënësit

Në Durrës, një mësuese e ciklit fillor ka bërë një mozaik masiv me afro 5...

Komisioneri Publik ankimoi vendimin

KPA konfirmon në detyrë kryeprokuroren e Durrësit

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka konfirmuar në detyrë drejtuesen e Prokurorisë së Durrësit, Anita...

Sa qytetarë mund të votojnë më 6 mars

KQZ publikon listën e zgjedhësve dhe FOTO të fletës së votimit

Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi bën me dije se 648.536 qytetarë shqiptarë do të votojnë...

Çfarë po përgatit policia me Interpol?

Shtohen kontrollet në portet e vendit

Policia e shtetit ka shtrënguar masat në pikat e kalimit kufitar, qoftë përmes detit dhe...

"PD i do votat për sherr..."

Veliaj prezanton kandidatin e PS në Rrogozhinë

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidatin socialist për...

“6 marsi”/ Hidhet shorti në KQZ

Si do të renditen partitë politike në fletët e votimit për 6 bashkitë

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve u hodh sot shorti për renditjen e partive politike dhe...

EMRI/ Pritet të ekstradohet

I dënuar me 11 vite burg në Itali, arrestohet 51-vjeçari

Një 51-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane është arrestuar dhe pritet të...