MENU
klinika
I morën 5000 m² tokë një shtetasi (emrat)

Operacion policor, arrestohet ish-juristi i Hipotekës së Durrësit

Braktisja e fshatrave

Në Gosë të Rrogozhinës edhe të moshuarit duan të ikin

Në Gosë të Madhe në Bashkinë Rrogozhinë gjithçka është boshatisur. Rrugët të zbrazëta, vila shumëkatëshe...

Sa përfitojnë?

Punonjësit e zonave të mbrojtura nisin të tërheqin shpërblimin

Shpërblimi nga pakoja e madhe ka nisur të tërhiqet edhe nga punonjësit e zonave të...

Furnizuan me naftë kontrabandë anijen shqiptare

Kush janë anëtarët e ekuipazhit të anijes libiane që u arrestuan

Muhamed Arafe, 48 vjeç,  Ahmed Zantawi, 34 vjeç, Ahmet Abdurrabu, 32 vjeç, Said Nëegi, 38...

Mesazhi

Kreut i PD-së Durrës: Detyra jonë është të ndezim shpresën

Kreu i degës së PD-së, Durrës Dritan Burgija, në 32 vjetorin e themelimit të partisë,...

62 mijë litra naftë në Portin e Durrësit

Nafta kontrabandë nga Libia, 13 në pranga!

13 persona, mes tyre 3 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë për 62 mijë...

Ja ku do të jetë sot

Berisha lë kryeqytetin për një tjetër aktivitet të rëndësishëm të PD-së

Pas disa ditëve mungesë për shkak të gjendjes shëndetësore, kreu i PD-së, Sali Berisha prej...

“Pazari” u bë në mes të detit

Detaje nga sekuestrimi i 51 mijë litrave naftë në Durrës

Kanë dalë detaje të reja pas sekuestrimit të anijes “Geni” me 51 mijë litrave naftë...

50 mijë litra në hambarin e saj

Sekuestrohet një anije me naftë kontrabandë në Portin e Durrësit

Sekuestrohet një anije peshkimi me naftë kontrabandë në portin e Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj duke...

Paradokse shqiptare

Lezha dhe Durrësi: Të papunë, por me iphone…

Në paradoks me papunësinë e lartë qarqet e Lezhës dhe Durrësit disponojnë numrin më të...

Trafikimi i 137 kg kokainë nga Ekuadori

Gjykata e Posaçme merr vendim për biznesmenin Gentian Malindi

Gjykata e Posaçme ka dënuar me 13 vite burg biznesmenin Gentian Malindi, i cili akuzohet...

Momenti kur nxirret me karrocë nga gjykata

Grabiti dyqanin në Durrës, i riu humb ndjenjat në sallën e gjyqit

Dy të rinjtë Orges Mona dhe Erlind Shehaj kanë dalë sot para gjykatës, pasi u...