MENU
klinika
Rikthimi i transportit detar

Autoriteti Portual Durrës: Nga nesër udhëtojnë vetëm…

Pas disa javësh ndjekje

Arrestohet shpërndarësi i kokainës në Durrës

Në këtë foto shihen sendet që kishte me vete, një shpërndarësi kokaine në Durrës, të...

Ja sa janë regjistruar 24 orët e fundit!

Shtohen rastet e reja me COVID-19 në Durrës

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 4 raste të reja me COVID në qytetin...

Zbardhen detajet e fundit

Shtohen rastet e reja me COVID-19 në Krujë

4 raste të reja me COVID-19 janë zbuluar ditën e sotme në Krujë, ndërkohë që...

20 milionë lekë gjobë subjektit

Zaptuan tokë publike, procedohen 3 persona në Durrës

Procedohen penalisht 3 persona në Durrës, për zbatim të tokës publike pa leje. Policia e...

4 kontakte

6 raste të reja në Durrës, 2 nga të infektuarit personel mjekësor

6 raste të reja pozitive me koronavirus janë identifikuar sot në Durrës.  Mësohet se ditën...

Pastrohet qyteti, por kamionët s'kanë ku të shkarkohen

Fati i mbeturinave të Durrësit në drejtim të paditur!

Mbeturinat në qytetin e Durrësit janë ende një problem shumë shqetësues, i cili nuk ka...

Vatra të reja

Tetë raste të reja me Covid-19 në Durrës

Regjistrohen 8 raste të reja me Covid-19 në Durrës. Dy prej tyre mësohet se janë...

Punonjësja e administratës rezultoi pozitive

Bashkia e Durrësit mbyll dyert për qytetarët, vendimi drastik për stafin

Përhapja e koronavirusit ka bërë që Bashkia e Durrësit të mbyllë dyert për qytetarët. Mësohet...

Pas AFP dhe ANSA

Edhe EURONEWS përzgjedh plazhin e Durrësit në fotot e javës

Pasi agjencitë prestigjioze të lajmeve, ajo franceze AFP dhe ajo italiane, ANSA publikuan një video...

U dërgon “pusullën” 4 “të fortëve”

OFL zbarkon në Shkodër e Durrës

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar sot ne Shkoder dhe ne Durres dhe ka vene...

Ja sa raste te reja janë identifikuar!

Durrësi kthehet në ‘vatër të nxehtë’ të koronavirusit

Situata e koronavirusit në vend nuk paraqitet aspak e mirë dhe ditën e sotme pritet...