MENU
klinika
Stuhia “Ciaran” godet edhe Shqipërinë

Reshjet e dendura të shiut paralizojnë lëvizjen në Tiranë-Durrës

Përleshja e dhunshme për pronat tek Kepi i Rodonit

Lirohet nga qelia Mark Frroku! Çfarë deklaroi para hetuesve

Mark Frroku dhe 7 personat e tjerë që u arrestuan për përleshjen e dhunshme në...

Sherri për tokën te Kepi i Rodonit

Gjykata liron 7 të arrestuarit, dhe Mark Frrokun

Gjykata e Durrësit ka liruar 8 të arrestuarit që u përfshinë në konfliktin për pronësinë...

"Pamje mahnitëse dhe mot të ngrohtë"

“Dziennik.pl”: Shqipëria, “Maldivet e Evropës”

Gjithnjë e më shpesh, turistët i referohen këtij vendi si “Maldivet e përballueshme”, shkruan në...

Konflikti te “Kepi i Rodonit”

Merret vendimi për Mark Frrokun dhe 7 të arrestuarit e tjerë

Gjykata e Durrësit ka caktuar masën “Detyrim paraqitje” për 8 të arrestuarit në konfliktin e...

Ja çfarë shkruan media greke!

“Riviera Shqiptare, një parajsë e fshehur…”

“Vija bregdetare e Shqipërisë së Adriatikut, e njohur edhe si Riviera Shqiptare, vitet e fundit...

“Hospitality Net”

Shqipëria, mes destinacioneve më unike!

Ndërsa pasioni dhe dëshira për të udhëtuar mbeten personale, Booking.com ka sugjeruar destinacionet kryesore më...

Mark Frroku në qeli

Katër akuzat e ngritura ndaj ish-deputetit! Si nisi konflikti

Mark Frroku është vënë në pranga bashkë me disa persona të tjerë pasi një sherri...

Konflikti në Kepin e Rodonit

Policia në kërkim të personit që qëlloi me armë, i afërm i Frrokut

Policia e Durrësit ka vënë në pranga për konfliktin e armatosur një ditë më parë...

Zbardhen emrat e 8 të arrestuarve

Konflikti te ‘Kepi i Rodonit’ ku u përfshi dhe Mark Frroku

Zbardhen emrat e personave të arrestuar për konfliktin e pronësisë te ‘Kepi i Rodonit’, mes...

Sherri me armë në Kepin e Rodonit

Përfaqësuesja e Kishës Katolike: S’kemi lidhje me ata persona

Një sherr pronësie ka agravuar deri në përdorimin e armës një ditë më parë në...