MENU
klinika
Premtimet e kandidates së PS, Emiriana Sako

Sako: Tre projekte madhore për Spitallën

Vjedhja e inceneratorëve

PD: Sako dha 10 milionë euro nga buxheti

Përmes një videoje shpërndarë në rrjete sociale, PD akuzon kryetaren e Bashkisë së Durrës si...

“Të korruptuarit kundër shqiptarëve”

PD: Cili është pazari i takimit Berisha-Dako në Durrës?

Partia Demokratike , në një komunikim në Facebook bën me dije se të korruptuarit dhe...

Nuk dihen shkaqet

Përfshihet nga flakët banesa në Durrës

Një banesë në lagjen nr.11 të qytetit të Durrësit është përfshirë nga flakët. Gazetarja Klodiana...

"Mbi 45-vjeçarin rëndonin 6 akuza"

Shkaktoi horror në Kavajë, i jep fund jetës në qeli

Rreth gjashtë orë pas arrestimit, për një ngjarje të rëndë në Kavajë, i burgosuri Astrit...

Kokaina mes bananeve që u kap në Durrës

Gjykata liron nga burgu Klajdi Xibrakun

Gjykata e Durrësit ka liruar nga qelia Klajdi Xibrakun, i cili është një nga administratorët...

Argjinatura e re në lumin Erzen

50 familje i shpëtojnë përmbytjeve në zonën e Shijakut

Një argjinaturë e re është ndërtuar në lumin Erzen për të parandaluar përmbytjet në zonën...

Tjetër takim në mbështetje të kandidates Sako

Non grata”, por Vangush Dako udhëheq fushatën e PS

Kandidatja e PS-së në Bashkinë e Durrësit, Emirjana Sako, ka gjetur mbështetjen nga ish-kryebashkiaku i...

"Çfarë do iu ofroni shqiptarëve?"

Zgjedhjet e pjesshme/Yuri Kim mesazh kandidatëve

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim i ka drejtuar një pyetje kandidatëve për zgjedhjet e 6...

Zgjedhjet e pjesshme

Kandidati i PD në Durrës shpalos programin

Në emisionin “Koha për t’u Zgjuar”, ishte i ftuar kandidati i Partisë Demokratike në Bashkinë e...

“Lëreni Saliun dhe Lulin, duan vetëm sherr”

Veliaj thirrje qytetarëve të Rrogozhinës: Votoni PS

Në çelje të fushatës për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit, drejtuesi politik i Partisë...

Sot zyrtarisht në fushatë për zgjedhjet e pjesshme

Celibashi thirrje partive politike: Respektoni Kodin Zgjedhor

Kur sot ka startuar zyrtarisht fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale të pjesshme për 6 bashki...