MENU
klinika
Nuk lejojnë asfaltimin e rrugës

Banorët e lagjes: Punojnë keq dhe përmbytemi

Banesat e rindërtuara pas tërmetit

Detajet e shortit për qytetarët e pastrehë pas 2019-ës

Dy vjet pas tërmetit që la pa çati mijëra familje, Bashkia e Tiranës do të...

Tjetër abuzim me të mitur:

Arrestohet në Durrës 58-vjeçari që përndiqte 13-vjeçaren

Një tjetër abuzim seksual me të mitur është shënuar në qytetin e Durrësit. Blutë e...

Më herët policia nuk kishte dhënë garanci

Lirohet me kusht një tjetër anëtar i bandës së Durrësit

Një tjetër anëtar i bandës së Durrësit, është liruar me kusht nga Gjykata. Bëhet fjalë...

Durrës

Dhunonte gruan, arrestohet 42-vjeçari

Një shtetas që dyshohet se dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten  e tij, u arrestua në...

Stacioni i radhës

Foltorja e Sali Berishës nesër shkon në Fushë-Krujë

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se foltorja e radhës do të jetë nesër, në Fushë Krujë....

Fatalitetet u rritën me 44%

Ky qytet kaloi valën më të rëndë të pandemisë

Tirana është qyteti që ka vuajtur më shumë nga pandemia përgjatë 9 muajve të këtij...

Aksidente, vjedhje, ndërtime pa leje...

Arrestohen tetë persona në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar tetë persona për disa vepra penale, aksidente, vjedhje, mashtrim, ndërtim...

“Xhuxhi 339, do marrësh lekët e hidrovorit?”

Çfarë çoi në shkarkimin e nënkryetarit të Bashkisë Durrës

Pas një denoncimi publik ku theksonte midis të tjerash se ish-kryetari i Bashkisë së Durrësit,...

Kush janë dy emërimet e reja

Nuk ndalen lëvizjet në Polici

Nuk ndalen ndryshime në radhët e policisë, së shtetit, pas marrjes së drejtimit nga Gledis...

Rindërtimi

Nis shpërndarja e banesave të reja, hidhet shorti në Bubq

Nga Bubqi i Bashkisë Krujë ka nisur sot proçesi i hedhjes së shortit për ndarjen...

Rama jep lajmin dhe nxjerr fotot

Nis puna për hekurudhën e re Tiranë-Durrës

Kryeministri Edi Rama ka dhënë sot lajmin se ka nisur ndërtimi i hekurudhës së re...