MENU
klinika
"Ata që e donin të vrarë janë afër zonës ku rrinte"

Ekzekutimi i Bejtjas, Artan Hoxha: Ja lidhja me Ervis Martinajn

Ish-prokurorja rrëfen detajet

Sa ka kushtuar vrasja e Gentjan Bejtjas?

Atentati ndaj Gentjan Bejtjas 5 ditë më parë në banesën e tij në Larushk të...

Fëmijët vranë babanë dhe zhdukën trupin

Djemtë e Pëllumb Metës janë takuar me njëri-tjetrin/ Detajet

Gazetarja e Top Channel, Vali Qyfyrçi, ka ndarë disa informacione në “Breaking” me Fiori Dardhën,...

Çfarë e lidh me Ervis Martinajn?

Ekzekutimi i Bejtjas/ Njëri prej të arrestuarve i afërm i Ylli Brahimit

Detaje të reja janë zbardhur operacioni i zhvilluar për zbardhjen e ngjarjes ku mbeti i...

Ekzekutimi i Gentjan Bejtjas

Policia zbardh vrasjen në Fushë-Krujë; arrestohen dy persona

Policia e Tiranës ka zbardhur atentatin në Fushë Krujë ku mbeti i vrarë Gentjan Bejtja....

Ngjarja tronditëse në Krujë

Hodhi foshnjën në lumë, 42-vjeçarja nuk tregon arsyet e krimit

Një ngjarje e rëndë u regjistrua në ditë më parë në Krujë, ku një 42-vjeçare...

“Krerët e krimit kanë rritur vrasës me pagesë”

Karamuço: Bejtja kishte dijeni për mbi 20 krime

Ekzekutimi me breshëri kallashnikovi i Gentjan Bejtjas pasditen e 15 marsit në Fushë-Krujë, tronditi vendin...

Analiza

Fasoneritë ‘i hoqën’, punësohen nga pularitë

Prej më shumë se një muaji, ish të punësuarit në fabrikat fason në zonat Durrës,...

“Vranë të atin në Shënavlash dhe kanë një ndjenjë trumfalizmi”

Eksperti zbardh prapaskenat e bujshme nga ngjarja e rëndë

Eksperti i rendit Artan Rexhepi i ftuar në “Breaking” ka folur për ngjarjen e rëndë...

“À Vous Poitiers”

Shqipëria, destinacioni ideal për udhëtarët që kërkojnë autenticitet

Zhytuni në zemër të një destinacioni ende pak të njohur në Evropë: Shqipërisë. Vendi i...

Po dilte nga banesa me makinë

I riu përplas për vdekje këmbësoren 76-vjeçare!

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjepalaj të Shijakut. 23-vjeçari...

“Express”

Shqipëria, vendi i bukur plot me plazhe të pabesueshme

Vija bregdetare e thyer, ujërat e kristalta bruz dhe çmimet e perballueshme e bëjnë këtë...