MENU
klinika
Anëtar i bandës së Niklës...

Kush është Edison Pula, që ka ngritur në këmbë policinë?

Çfarë fiksuan kamerat?

Si u vendos lënda eksplozive në dyqanin e Noizy-t

Rigels Raku, ose siç njihet në publik si Noizy, ka preferuar të mos e drejtojë...

U plagos me breshëri automatiku

Dinamika e atentatit ndaj të “fortit” të Niklës!

Asnjë i ndaluar në lidhje me atentatin ndaj të fortit të Niklës, Marklen Haka, i...

Çfarë panë dëshmitarët

I “forti” i Niklës i mbijetoi atentatit të dytë!

I ashtuquajturi i “forti” i Niklës, arrin t’i mbijetojë sërish një atentati që synonte eliminimin...

Kunati: S’ndihemi të kërcënuar!

Dinamika e shpërthimit me tritol të bizneseve të Noizy

Një shpërthim i fuqishëm me lëndë plasëse u regjistrua mëngjesin e djeshëm në qytetin e...

I shpëtoi atentatit të 2019-ës

Plagoset me armë anëtari i bandës së Niklës

Anëtari i bandës së Niklës, Mariglen  Haka është plagosur mesditën e sotme me armë zjarri...

Rindërtimi pas tërmetit

Durrësi bën bilancin e ndërtimeve të reja

Afro 3 vjet pas tërmetit, më pak se gjysma e familjeve të mbetura pastrehë në...

Çfarë deklaroi para policisë

Tritol lokalit të Noizyt në Durrës

Reperit të njohur Rigels Rajku i njohur me emrin e artit Noizy në orët e...

Durrësi mbytet me kokainë

Me kë po bashkëpunojnë bandat shqiptare në Ekuador?

Ekuadori po përjeton një krizë të thellë dhune dhe pasigurie. Masakrat në burgje, vrasësit me pagesë...

E përshtati për përdorimin e drogës

Arrestohen pronari i lokalit dhe dy të tjerë në Durrës

Pronari i një lokali në Durrës është arrestuar, pasi përshtati lokalin për përdorimin e drogës....

"Abuzim me detyrën"

GJKKO dënon ish-zyrtarët e Bashkisë Durrës

GJKKO ka dënuar me burg 6 ish-zyrtarët e bashkisë së Durrësit dhe 4 punonjësit e...

Vendimi i Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve

Emiriana Sako kërkoi t’i hiqej gjoba prej 100 mijë lekësh

Komisioni Ankimimeve dhe Sanksioneve ka lënë në fuqi vendimin e KQZ që ka gjobitur kryebashkiaken...