MENU
klinika
"Do zëvëndësohen… Bujrum të gjithëve!"

Lame kritika drejtuesve të Kadastrës dhe bën paralajmërime

Një nën hetim pasi nuk i hapi derën policisë

Lokalet hapur pas orarit, gjoba pronarëve në Durrës

Policia e Durrësit vijon kontrollet për zbatimin e planit të masave gjatë sezonit turistik, teksa...

Si do të transformohet Porti i Durrësit?

Rama bën publike fotografinë e maketit të përfunduar

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga maketi i përfunduar për transformimin e Portit të...

Porti i Durrësit

Operacioni i drogës, zbulohet pesha e kokainës së gjetur

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i drogës në Portin e Durrësit. Mësohet se...

Arrestohet një 40-vjeçar nga Maqedonia e Veriut

Kapen 300 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit

300 kilogramë kokainë me një vlerë të konsiderueshme janë sekuestruar ditën e sotme në Portin...

Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia

SPAK zbardh rolin e dy vrasësve me pagesë

Edhe dy persona të tjerë kanë përfunduar në pranga pas vrasjes së vëllezërve Besmir dhe...

Mjegulla e dendur

Bllokohet për disa orë lëvizja e anijeve në Portin e Durrësit

Lëvizja e anijeve në portin e Durrësit është bllokuar për disa orë.  Shkak është bërë mjegulla...

Ministrja e Shëndetësisë inspekton qendrën shëndetësore të Ishmit

Manastirliu: Do hapim 29 qendrat verore

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar punimet në qendrën shëndetësore të Ishmit,...

Arrestohet drejtuesi

Përplasi për vdekje 72-vjeçaren në Sukth

Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit të akuzuar për vepra të...

Arrestohet autori

I vendoset eksploziv një biznesi në Durrës

Një sasi lënde eksplozivi është vendosur në një objekt biznesi në Durrës. Policia ka arrestuar...

Nën kërcënimin e armëve

Grabitje me dhunë në një pikë karburanti në Durrës

Një grabitje me dhunë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 09:00, në një pikë karburanti...

"Do luftojmë deri në fund për…"

Durrës/ Basha: Demokratët nuk e pranojnë masakrën zgjedhore

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha të shtunën deklaroi se demokratët e qarkut Durrës nuk...