MENU
klinika
Batuta e Ramës

‘Mos i bëni dyert për Erjon Braçen’

Votimi i opozitës

Mickoski: Tradhtarët do të largohen nga partia

Kryetari i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka komentuar nga selia e partisë votimin e ndryshimeve kushtetuese...

Maqedonia ndryshon emrin

Haradinaj: Lajm i mirë edhe për Kosovën

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vlerësuar votën e Kuvendit të Maqedonisë pro ndryshimeve kushtetuese...

Humbi jetën punëtori

Aksidenti në fabrikë/ Dy në pranga

Policia  e Elbasanit ka vene ne pranga menxaherin e firmes dhe nje nga tekniket, pas...

Korçë

39-vjeçari i vendos flakën vetes brenda në makinë

Policia ka zbuluar detaja të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhur në Korçë. 39-vjeçari...

Ndryshimet kushtetuese

Maqedonia ‘OK’ ndryshimit të emrit

Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë në rend dite e kanë pasur pikën për të vendosur...

Njihuni me Sarën

Shqiptarja që po ‘mahnit’ shkencën amerikane

“Biokimistja e madhe nga Shqipëria e vogël, po realizon me sukses projekte të jashtëzakonshme për...

Detajet

Tragjedi në fabrikën e çimentos në Elbasan, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e të premtes në fabrikën e çimentos në...

Detajet

‘20 mijë lekë për provim’, burg sekserit në Korçë

 ‘Arrest me burg’, kjo është masa që Gjykata e Korçës ka caktuar për infermierin e spitalit...

Deklarata

Kosova me ushtri/ Haradinaj: Kush nxit destabilitet merr ‘faturën’

Kryeministri Ramush Haradinaj dha mesazhin e qartë për të gjithë ata që nxisin destabilitet, pas...

Deklarata

Vuçiç: Nuk ka forcë në botë që më bën të njoh pavarësinë e Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka ripërsëritur qëndrimet e tij në lidhje me pavarësisnë e...

Ushtria e Kosovës

Serbia: Terroristët po marrin armët në duar!

Pasi Kuvendi i Kosovës miratoi dje tri projektligje për FSK-në, projektligje këto që i hapin...