MENU
klinika
Bulqizë

“Tre çezmat e Zerqanit” që u shndërrua në ‘Urën e vdekjes’

Takimi me fermerët në Shkodër

Basha: Me zgjedhjet vendore mund të kemi edhe parlamentare

Ndersa prezantoi programin e PD për bujqësinë me fermerë të Kosmacit në Shkodër, Lulzim Basha...

Vizita në Shkodër

Haradinaj në Shkodër: Ushtria e Kosovës së shpejti

Kryeministri i Kosovës, Haradinaj ka nisur sot vizitën zyrtare në Shkodër. Së bashku me kryetaren...

Lezhë

Qytetarët në rrezik/ Ndotja prek tregun e fruta-perimeve

Kanali i Fildanes, i cili përshkon pjesën jugore të qytetit të Lezhës, ka pësuar një...

Plagoset me armë zjarri

Burrel/ Konflikt midis dy personave, plagoset një i 3-të

Pasditen e sotme në Burrel, ka mbetur i plagosur aksidentalisht me armë zjarri një 20-vjeçar...

Nuk dihen shkaqet

Armë zjarri përsëri në Mat/ I plagosuri me urgjencë për Tiranë

Në fshatin Bushkash të Matit, një person mësohet të ketë qëlluar veten me armë zjarri...

Ngjarja në Shkodër

Gjendet një makinë me njolla gjaku, e shpuar nga plumbat

Një makinë e cila është qëlluar me armë zjarri u gjet në Shtoj të vjetër...

Zjarri në Shkodër

1500 rrënjë ullinj dhe 10 ha u shkrumbuan nga flakët

1500 rrënje ullinj dhe 10 hektarë shkurre e pemë u dogjën në Malin e Taraboshit...

Akuzat për korrupsion

Lihet në burg ish-drejtori i Hipotekës së Shkodrës

Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg”...

Vendimi i Gjykatës

Abuzimet në spital/ Mjekët e Shkodrës të lirë edhe nga Apeli

Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi vendimin e shkallë së parë për...

Pamjet

“Rruga e Arbrit”, Rama nxjerr videon…

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook sot,...

Ndërhyrja e ushtrisë

Digjet Zues i Shkodrës, flakët kërcënojnë banesat

Një sipërfaqe pyjore në fshatin Zues në Shkodër është përfshirë nga flakët nga ku mësohet...