Ballina Etiketimet Liverpool

Etiketim: Liverpool

Çfarë hapi fals! Swansea e fundit mposht Liverpool (Video)

Kur pritej që Liverpool të mbante ritmin e Chelsea dhe Manchester United, ka ndodhur e kundërta, duke humbur me skuadrën e vendit të fundit....

Liverpool, tifozët i sugjerojnë klubit Strakoshën për portier

Që Thomas Strakosha është një portier me të ardhme, kjo as që diskutohet. Por jehona e portierit shqiptar ka shkuar deri në Premier League....

Spektakël dhe hakmarrje e Liverpool, mposhtet City (Video)

Më në fund, vjen humbja e parë e sezonit në Angli për Manchester City-n, ku pas 23 javësh në Premier League njihte 20 fitore...

“Poker” i Tottenham, Harry Kane vendos një tjetër rekord (Video)

Tottenham ka fituar 4-0 ndeshjen me Everton dhe ka kapuar Liverpool në renditje. “Spurs”, pas 3 pikëve të sotme, janë ngjitur në kuotën e...

Chelsea sërish “thatë”, rrezikon vendin e tretë (Video)

Ashtu si ndaj Arsenal në “Carabao Cup”, edhe në ndeshjen e javës së 23-të të Premier League, Chelsea nuk ka shkuar më shumë se...

Statistika e veçantë, Cana zë vendin e dytë në Premier League

Lorik Cana është renditur në listën e gazetës së mirënjohur “The Guardian” për sa i përket nacionaliteteve që kanë luajtur më shumë në Premier...

Shikoni 10 golat më të bukur të Coutinhos me Liverpool (Video)

Philippe Coutinho tashmë është edhe zyrtarisht një futbollist i Barcelonës. Marrëveshja, e cila pritej të nënshkruhej prej kohësh, u zyrtarizua të shtunën pasdite nga...

Philippe Coutinho është lojtar i Barcelonës për 160 mln euro

Philippe Coutinho tashmë është lojtar i ri i Barcelonës. Klubi spanjoll arriti sot marrëveshje me Liverpool për blerjen e përfaqësuesit brazilian, i cili do...

FA Cup, Manchester United dhe Liverpool vijojnë marshimin (Video)

Manchester United e kishte shumë të vështirë të fitonte ndaj skuadrës së Championship, Derby County, por golat e Lingard dhe Lukaku në fund vulosën...

“Top 10” blerjet më të mira gjatë merkatos së dimrit

Blerjet e janarit shpesh bëhen për të riparuar diçka në ekip, por nganjëherë qëllohen të goditura, duke qenë tejet efikase. UEFA.com rendit 10 blerjet...

TË FUNDIT