Menu
Rekord i ri

E rrallë, për 40 ditë përshkon Atlantikun me varkën me rrema

Stadiumi "Mercedes Benz"

Kushton 1.5 miliard dollarë, ky është stadiumi më i bukur (Video)

Teknologjia ka arritur kulmin dhe kjo duket edhe në ndërtimin e stadiumeve. Një i veçantë...

NBA

Basketbollisti ndërton një shkollë në qytetin e lindjes

Premtimet janë premtime dhe marrin shumë vlerë kur bëhen për bamirësi. LeBron James ka hapur...

Nënkampionia e botës

Not, thyhet rekordi 100 metrave për femra në stilin e shpinës

Notarja amerikane Kathleen Baker ka lënë gjurmën e saj në Kampionatin Amerikan të Notit, duke...

Mesfushori i Liverpool

Xherdan Shaqiri firmos mbi flamurin shqiptar

Mesfushori shqiptar i Liverpool, Xherdan Shaqiri, vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Tifozët shqiptarë...