MENU
klinika

Pritet reagimi i Kim

Një romancë për ish bashkëshortin e Kim dhe shoqen e saj?

15.04.2019 - 16:38

Një histori dashurie për Ish-bashkëshortin e Kim Kardashian  dhe shoqen e saj të ngushtëpo përflitet në mediat ndërkombëtare.

 

Nuk është gjithmonë kënaqësi të ngacmosh ish-in e shoqes së ngushtë. Ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, Kris Humphries dhe shoqja e saj e ngushtë Larsa Pippen po përfliten se kanë nisur një histori dashurie.

Një burim për “Us Weekly” tha se yjet u panë duke dalë nga zona VIP në “Coachella” me një grup njerëzish, ndërkohë që po flisnin me njëri-tjetrin.

Gjatë festivalit u vu re se Kris i kishte sytë vetëm tek celulari dhe dukej i shpërqëndruar.

Nuk dihet ende nëse ka nisur dicka mes tyre dhe si do ta përjetojë Kim këtë lidhje të mundshme që po përflitet në faqet rozë.

Martesa e Kim dhe Kris zgjati vetëm 72 ditë, pasi të dy e kuptuan se nuk ishin për njëri-tjetrin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Video-intervistë me Prof. Besim Boçin

“Femrat shqiptare duan të bëhen si Kim Kardashian”

Mario njeh çdo detaj të shtëpisë

Mario Dedivanovic, i afërt me Kim Kardashian