MENU
klinika

I publikohen foto intime

Situatë e sikletshme për Amanda Seyfried

08.04.2019 - 14:44

Amanda Seyfried është bërë pjesë e një situate shumë të sikletshme, pasi disa foto të vjetra të saj janë ripublikuar.

Ylli i “Mamma Mia” shfaqet në momente tepër intime tek shkrepjet në fjalë, por ndryshe nga sa ka ndodhur më herët me ngjarje të njëjta, fansat i janë kundërvënë.

Shumica e kanë mbrojtur me anë të komenteve duke bërë thirrje që fotot të mos shpërndahen.

VIP-at janë njerëz si të gjithë ne, këto janë të tepërta, ata kanë ndjenja dhe intimitetin e tyre”,-janë disa nga fjalët e shkruara.

Vetë Amanda deri tani nuk ka reaguar  për këtë çështje.