MENU
klinika

Premtohet si hiti i verës

Artjola Toska së shpejti një bashkëpunim me Magic4

14.05.2019 - 11:06

Një super hit pritet të vijë këtë verë, të paktën kështu premtohet për këtë publikim të ri.

Arjola Toska dhe Magic4 do të sjellin së shpjeti bashkëpunimin e tyre.

Kënga titullohte “KOKA TY TA BONI”.

Kjo këngë do të vij nën kujdesin e e Pirro Çakos për muzikën.

kolana e librave

Publikimi i këngës pritet këtë të premte.

 

Ashtu siç është premtuar kjo këngë do të kthehet në superhit vere.

Për fansat e këngëtares duhet vetëm pak durim për ta shijuar e më pas gjykuar këngën pasi ta kenë dëgjuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Detajet e vogla që sjell në postim

Poni nuk është larguar nga muzika, së shpejti…

"Urime ditën e nënave"

Surpriza që përloti Ponin