MENU
klinika

Video

“La Reina”, hiti më i ri nga Dafina Zeqiri

27.05.2019 - 13:53

Dafina Zeqiri sjell së fundmi “La Reina”, hitin e saj të fundit.

Videoklipi i publikuar në youtub më 25 maj ka marrë deri tani mbi 600 mijë klimkime

Teksti është shkruar nga Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez.

Miksimin dhe masterizmin e kësj kënge e ka bërë Zak Cosmos Prod.

“La Reina”, (mbretëresha), vjen si një prodhim nga Monyez.

Në videoklipin e këngës Dafina, shfaqet si në klipet e saj të mëparshme tejet sensuale dhe me vetëbesim. Duket se edhe kjo këngë e saj, nuk do t’i zhgënjej as këtë herë fansat e shumtë të këngëtares.