MENU
klinika

Na mbushi sytë me lot...

Xhensila dedikim prekës në ditën e lindjes së Ajkës!

12.07.2019 - 10:15

Një vit pas lindjes, Bes Kallaku vendosi t’i tregojë të gjithë botës portretin e vajzës së tij Ajka!

Besi dhe Xhensila janë pa dyshim, të preferuarit e publikut si një ndër çiftet më simpatik e më të dashur me publikun. Përpos këtij fakti ata kanë ditur gjithnjë të rrinë afër publikut duke fituar kështu dashurinë e përzemërsinë e tyre.

Por dëshira e vetme që Xhensila dhe Besi nuk i kanë plotësuar fansave është publikimi i fotove të vajzës së tyre, Ajka. Dhe ja më në fund ku erdhi dhe fotoja e shumëpritur…

Njëlloj si Besi edhe Xhensila, ka publikuar foton e parë të Ajkës.

Krahas fotos, Xhensila ka vendosur edhe urimin e saj në të cilin shkruan:

Sigurisht që dhe ne do ta urojmë Ajkën e Besit dhe Xhensilës të na bëhet 100 vjeçe!