MENU
klinika

Parashikimi

Moti surprizon sot, shijoni mëngjesin dhe mbrëmjen

24.07.2019 - 08:19

Dita e mërkurë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e zhvillim të vranësirave në orët e mesditës e pasdites.

Në fushën termike nuk priten luhatje të ndjeshme ku përsëri mesdita të shënojë vlerën e 37°C.

Era e lehtë nga kuadrati i Veriut ka bërë që mbrëmjet dhe mëngjeset t’i ndiejmë të fresëkta duke na bërë të harrojmë vapën e ditës.