MENU
klinika

Shumë më shpejt seç mendoni!

Nga kënga në film, ja ku do t’i shohim Cardi B dhe Jennifer

12.07.2019 - 16:23

Nuk jemi mësuar të shohim që janë këngëtare, madje shumë të famshme dhe të dashura për publikun.

Ja që nuk do t’i shohim gjithnjë si këngëtare, sepse do vinë këtë herë si  aktore. Po, po mos u habisni.

E kemi fjalën për Jennifer Lopez dhe Cardi B. 

Artistet më të njohura,  regjisorja Lorene Scafaria ka bërë bashkë për të interpretuar striptistet profesioniste një skuadër yjesh si Jennifer Lopez, Cardi B, Lili Reinhart, Lizzo, Constance Wu, Julia Stiles, Keke Palmer, Madeline Brewer e Trace Lysette.

Filmi, që pritet të dalë në shtator, bazohet në një artikull të shkruar nga Jessica Pressler, të publikuar në “New York Magazine”, në vitin 2016.

Gazetarja tregon historinë e një grupi striptistesh që mashtruan klientët e Wall Street, duke bërë shumë para. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN