MENU
klinika

Flet edhe për jetën e tij...

Pas daljes nga burgu, rikthehet Stresi dhe publikon këngë

23.07.2019 - 12:41

Prej disa kohësh reperi është mjaft i komentuar për marrëdhënien me partneren e tij, Kejsin.

Në media thuhet se ata janë ndarë, megjithatë dyshja ende nuk ka reaguar.

U bë tashmë 1 muaj, Stresi ka dalë nga burgu dhe gjatë kësaj periudhe ka qenë mjaft aktive me koncerte dhe intervista.

Ai i është rikthyer jetës së tij të mëparshme dhe ditën e djeshme ka publikuar këngën e parë pas daljes.

Projekti muzikor mban titullin “Real Life” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Në pamjet e klipit reperi ka bashkuar video të disa nga koncerteve të tij të fundit dhe shihet se fansat e kanë pritur mjaft mirë.

Në tekstin e këngës reperi flet për jetën dhe në disa nga vargjet bën diss për kolegët e tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas lirimit, ja veprimi i tij i rradhës

Stresi paralajmëron: Më mirë mos ta dini vazhdimin!

U arrestua për armëmbajtje pa leje

Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi