MENU
klinika

Tabela

Parashikimi i motit, mësoni si nis java

19.08.2019 - 08:24

Instituti i Gjeoshkencave parashikon se ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 31 °C

në vendet e ulëta: 19 / 32 °C

në vendet malore: 13 / 29 °C.

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.