MENU
klinika

Nuk njihet më!

Wooow! Eni Koçi bën ndryshim radikal në look…

08.08.2019 - 15:26

Eni Koçi, ndryshe biondja e ‘përhershme’, sapo ka hequr dorë nga ngjyra që e ka identifikuar deri tani.

Këngëtarja ka publikuar më parë në Instastory një video ku prezanton look-un e ri dhe ne nuk po u besojmë dot syve.

Eni është kthyer në një kokëkuqe të flaktë dhe ndryshimi është me të vërtetë shumë drastik.

Këngëtarja është kthyer thuajse tre vite pas, ashtu siç u shfaq në vitin 2016 në klipin e këngës “S’po t’gjej mo”

Eni nuk eksperimenton shpesh me look-un e saj, por kur e bën na lë të gjithëve me gojë hapur.