MENU
klinika

"Një nga zërat më të fortë PO Shqipërisë"

Në prag të vendimit për negociatat, ‘provokon’ Rama me foto

16.10.2019 - 19:30

Kryeministri i vendit Edi Rama ka postuar në llogarinë e tij personale në  “Facebook” një fotografi me presidentin e Këshillit të Europës Donald Tusk.

Rama shkruan se e ka takuar Donald Tuskun në Bruksel, ndërkohë që  shton se presidenti i KE është një nga zërat më të fortë pro Shqipërisë.

foto galeri

kolana e librave

Postimi i Edi Ramës:

Bruksel – Me Presidentin e Këshillit Europian, Donald Tusk, një nga zërat më të fortë në frontin e gjerë të PO-së, për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut🇦🇱🇪🇺