MENU
klinika

Dr Edmond Nuellari

Përgjigjet kirurgu vaskular/A ndikojnë udhëtimet në shfaqjen e variceve?

19.12.2019 - 15:30

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit.

Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj, këtu do të merrni përgjigje nga mjekë me eksperiencë, pa rezervime takimesh dhe duke shmangur radhët e gjata.

 

Pacientja: Unë udhëtoj gjithë kohës dhe variçet më shtohen dita-ditës. A ndikojnë udhëtimet në shfaqjen e tyre? Ç’të bëj për t’i trajtuar?

Përgjigjet Edmond Nuellari :E kuptoj shqetësimin tënd, por duhet të dish se variçet kanë prirje të shtohen me kalimin e kohës dhe si të tilla duhen trajtuar. Këshilloj të bësh një vizitë, që të vlerësohen në cilin stad janë!

(Edmond Nuellari kirurg vaskular)

Nëse keni edhe ju pyetje, dhe doni të merrni një përgjigje të shpejtë nga mjekët e “spitalit tonë online”, klikoni këtu. Identiteti juaj do të mbetet anonim.