MENU
klinika

Foto

Bukuroshja që i çmendi të gjithë në klipin e Capital T

14.02.2020 - 09:27

Zbulimi i identitetit të vajzës brune simpatike që është pjesë e klipit më të ri të Capital T, u kthye në një mision për të gjitha mediat dhe fansat e këngëtarit, që pas postimeve të tij enigmatike!

Pak orë më parë, Capital T zbuloi dhe fytyrën e vajzës mistërioze që i çmendi të gjithë! Shumë zemra vajzash theu Capital T me videon e saj, dhe të gjitha donin të dinin vetëm një gjë: “Kush është ajo!” Shumë emra u përfolën dhe madje edhe ne ramë në grackën e disa prej aludimeve që u përfolën dje, por më në fund e kemi një emër dhe ja ku po jua zbulojmë të gjithëve!

 

View this post on Instagram

 

“JE T’AIME” ? Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on

E pra a jeni gati? Vika Gosh quhet modelja simpatike që është pjesë e klipit të Capital T të xhiruar në kryeqytetin e dashurisë, Paris. Emrin e ka konfirmuar vetë Capital T, ndaj këtë herë nuk kemi aspak dyshime! Dhe mos u nxitoni të shihni profilin e saj, pasi Vika e ka privat! Pozat romantike të dyshes në klipin e ri nuk janë aspak për t’u befasuar pasi ajo është thjesht modelja e klipit të tij më të ri, i cili publikohet sot në ditën e të dashuruarve.

Trimi ka lajmëruar se kënga e re dedikuar dashurisë do të titullohet “Je t’aime” dhe do të publikohet sot në orën 14:02. Jemi kuriozë të shohim pak romanticitet sot mes Kapos dhe modeles brune në videoklip!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPër Demi Lovaton kjo ka qenë kura më e mirë

Të jetosh me shoqen pas ndarjes nga partneri?

Justin Bieber rrëfen “luftën” me drogën

“Truprojat më kontrollonin pulsin në gjumë”

"Nëse do ishte gjallë do festonte 29 vite jetë"

John Travolta përlot me fjalët për të birin e ndjerë