MENU
klinika

Së shpejti nënë e një djali

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtarja?

26.09.2023 - 12:53

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi sot feston 32 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kanë munguar mesazhet dhe urimet e përzemërta. Këngëtarja ka postuar disa prej tyre në ‘Instastory’, ku shfaqet krahë miqve e familjarëve të saj.

Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë. Pak ditë pasi konfirmoi lajmin e bukur, së fundmi ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Greta do të bëhet nënë e një djali. Lajmin e ëmbël, e njoftoi nga një festë ‘babyshower’ ku çdo detaj i dekorit ishte në ngjyrë blu.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Hiti i fundit i këngëtares

Greta Koçi publikon ” E kuqe”