MENU
klinika
Shkon në 19 numri i viktimave në Shqiperi

Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare tek Infektivi

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e diel, dt. 05...

Një përvojë klinike

A kam Koronavirus? Një metodë e re kontrolli online

A kam tashmë Corona? Shumë njerëz po i drejtojnë vetes këtë pyetje… Studiuesit në Marburg...

Paralajmerimi i Akademisë së Shkencave

“Duhet trajtim në kohë! Ja kur pritet mbërritja e ‘pikut’ të Covid-19”

Akademia e Shkencave deklaron se ende nuk ka ardhur piku i COVID-19 në vendin tonë....

Letra e një doktori drejtuar Konicës

Shqetësimi im si mjek prej 30 vjetësh…

Ajo që unë kam kureshtje është sa njerëz janë teshtitur sot, sa kanë patur kollë...

Një fenomen ndryshe...

Europa Lindore po shpopullohet, por askush nuk po e vë ujin në zjarr

Kur në muajin dhjetor një europarlamentare kroate është bërë Zëvendëspresidentja e re e Komisionit Europian...

A rrezikohen të sëmurët kardiakë nga koronavirusi?

Kardiologu: Është virus shkatërrues për qelizat muskulare të zemrës

Mjeku i njohur kardiolog Sabit Brokaj i pyetur sesa të rrezikuar janë nga me sëmundje...

Sot 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO

Xhacka: Ditë historike për të gjithë shqiptarët

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka me anë të një postimi në “Facebook” ka kujtuar 11-vjetorin...

“Tirana e Durrësi mund të bëhen Valertoja jonë”

Rama: Do vazhdojmë rezistencën deri kur të bjerë bilbili i fundit

Kryeministri Edi Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë në “News 24” ka folur sërish për...

Manastirliu apel qytetarëve

“Lufta nuk ka mbaruar. Jemi në mesin e epidemisë!”

“Jemi në mesin e një beteje që nuk është ndalur në asnjë moment, lufta nuk...

Koronavirusi, 'gjueti thesari' për maska!

Gjermania akuza Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Gjermania i bëri thirrje administratës Trump t’i përmbahet rregullave të tregtisë globale, pasi Shtetet e...