MENU
klinika
Lista

Miratohet bonusi i qirasë për 606 familje të prekura nga tërmeti

Kushte të rënduara psikologjike

Hidhet nga ballkoni një person në Tiranë

Një person është hedhur nga lartësia në një pallat në Tiranë. Sipas informacioneve të para,...

"Projektligji do hyjë në Kuvend pa asnjë cen"

Paketa Anti-shpifje, Rama: Jemi konsultuar me OSBE-në

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me vendimin e Komisionit të Ligjeve, i cili...

Rama dhe Veliaj japin lajmin e madh

Ja kur do të jenë gati banesat e reja për familjet e prekura nga tërmeti

Brenda vitit 2020 banesat e reja private do të jenë gati për të gjitha familjet...

Ruçi: Nuk do ta harrojmë kurrë...

“Nesër në Tiranë delegacioni për të ndihmuar në rindërtim”

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi zhvilloi një takim me ambasadorin e Shtetit të Katarit, Ali...

Paketa anti-shpifje

Basha merr fajin e 30 viteve, 3 zotimet në tryezë për mediat

Në takimin me mediat, për paketën antishpifje të qeverisë, kryedemokrati Lulzim Basha u zotua se...

“Një AMA si hetuesi dhe një AKEP si xhelat”

Kryemadhi: Paketa antishpifje, një këmbanë alarmi

Një këmbanë alarmi e konsideroi kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi paketën antishpifje e cila pritet...

“Nëse çmenduria çohet deri në fund nga Kuvendi, …”

Basha: Do bëjmë gjithçka për të zhbërë ligjin anti-shpifje

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në tryezën për lirinë e medias se nëse...

Pasojat e tërmetit

Edi Rama kërkesë Kuvendit, kërkon shtyrjen e gjendjes së jashtëzakonshme

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka kërkuar zgjatjen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore deri me...

"Rritët besimin me partnerët"

U shkri pas krijimit të SPAK-ut/ Kryeprokurori takon stafin e Krimeve të Rënda

Kryeprokurori Olsian Çela, këtë mëngjes ka zhvilluar një vizitë te Prokuroria e Krimeve të Rënda,...

Paralajmërimi për abuzuesit

Masa të rrepta në terren/ Policia aksion kundër shitjes së fishekzjarrëve

Policia e Shtetit ka shtuar masat me qëllim parandalimin e hedhjes në treg të lëndëve...

Vijojnë grumbullimin e ndihmave

Diaspora në Australi/ Grumbullon 255 mijë dollarë për viktimat e tërmetit

Shqiptarët në Australi kanë kthyer sytë nga Shqipëria pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit. Për...