MENU
klinika
Studimi i ri

Këto mund të parandalojnë shpërthimin e COVID-19 pa vaksinë!

QSUT: S’ janë transferuar kurrësesi!

Pacientë me COVID-19 në Shërbimin e Anestezi Reanimacionit?

QSUT ka reaguar për pacientët me COVID-19 në Shërbimin e Anestezi Reanimacionit duke deklaruar se...

"Kemi një situatë kritike"

Analistët për “VOA”: Zhvillimet e fundit politike, për përfitime të ngushta partiake!

Në Tiranë partitë kryesore po bëhen gati për një tjetër mbledhje të Këshillit Politik për...

I caktohen dy nënoficerë si truprojë- shofer

Kryenegociatori i Shqipërisë për negociatat në BE do të mbrohet nga Garda

Kryenegociatori i Shqipërisë në BE, Zef Mazi tashmë futet në personalitetet e larta shtetërore të...

Gjesti i madh

3 biznesmenët e Diasporës dhurojnë 5 mijë teste COVID-19 për shqiptarët

Në ambientet e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, u dorëzuan sot 5 mijë teste...

Reagimi pas mbledhjes së Këshillit Politik

Opozita e bashkuar: Rama po shkatërron dialogun me një lojë të pisët!

Opozita e Bashkuar reagon pas mbledhjes së Këshillit Politik, ku të pranishëm ishin kryeministri Edi...

PD bojkoton Këshillin Politik për listat

Rama: Absurde, Basha po përsërit gabimet!

Një takim i shkurtër, vetëm 40 minuta, ka qenë mbledhja e Këshillit politik në Pallatin...

Pritet të ketë ndikim të madh

Shkencëtarët drejt zbulimit të rëndësishëm për koronavirusin

Shkencëtarët po krijojnë mënyra testimi për COVID-19 që zgjasin një orë ose më pak dhe...

Përfundon mbledhja 30 minuta e Këshillit Politik

Hajdari: Listat të hapen 100%! Opozita jashtëparlamentare të ishte këtu!

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari ka zbuluar se në mbledhjen e sotme të Këshillit...

I infiltruar nga Teherani kundër MEK-ut

Shqipëria shpall “non grata” spiunin iranian

Shqipëria ka shpallur ‘non grata’ dhe pritet që të dëbojë një spiun iranian. Personit në...

Kandidatët në listat e partive

Paralajmërimi i fortë i Yuri Kim: Do mbani përgjegjësi për…

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka lëshuar një paralajmërim të fortë ndaj krerëve...

Ndërrojnë jetë 3 pacientë me COVID-19

MSH: Konfirmohen 68 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë edhe 3...