MENU
klinika
“Shqiptar përgjithmonë!”

Humb jetën ikonë e televizionit amerikan me origjinë arbëreshe

Të preferuar mjekët e shkrimtarët!

Kush janë emrat e propozuar nga PD? Kërkohet kthimi i Topallit dhe…

Dega më e madhe e demokratëve, Tirana ka propozuar edhe numrin më të lartë të...

Një mënyrë e re jetese!

“COVID-19 nuk do të largohet, njerëzit duhet të përshtaten”

Është e habitshme sesa shpejt është përhapur pandemia, pavarësisht të gjitha përpjekjeve për ta mbajtur...

Gabimi që mund t’i kushtojë shumë Trump

Joe Biden kryeson në sondazh për zgjedhjet presidenciale

Perspektiva e rizgjedhjes së Presidentit Donald Trump vazhdon të venitet ndërsa rastet e koronavirusit rriten...

"Po rritet frika se virusi përhapet tek njerëzit..."

ANALIZA: Pse në Evropë po rikthehet hija e izolimit?

Zyrtarët spanjollë të shëndetësisë kanë paralajmëruar se vendi tashmë mund të jetë duke përjetuar një...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Mot i kthjellët dhe vranësirave të shpeshta në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat...

Kush do ta përfaqësojë Shqipërinë?

Mbahet të mërkurën Samiti rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

Përfaqësuesit e vendeve të Ballkanit Perëndimor do të marrin pjesë në samitin virtual të organizuar...

14 ditë apo më shumë?

Sa ditë duhet të izolohemi nëse jemi pozitiv me Covid-19?

Rregullat e izolimit kanë qenë një aspekt i rëndësishëm në “jetën pandemike”që nga muaji Mars....

Nga Artur Ajazi

Kur Monika Kryemadhi flet për “gjykimin e popullit”

Monika Kryemadhi ka folur për “gjykimin e popullit”. Ajo ka menduar të flasë si “lider”...

"Sovraniteti i përket popullit, listat e hapura 100% e vetmja rrugë..."

Presidenti Meta: Ta zgjedhim Presidentin direkt

Kreu i Shtetit Ilir Meta përmes një shënimi në facebook, shprehet se hapja e listave...

Koni: Koronavirusi s’është vrasës për personat...

“Vaksina nuk do ta zhdukë koronavirusin, do të ketë valë tjetër!”

Mjeku urolog, Artan Koni, në News24, se koronavirusi nuk do të zhduket as me vaksinë,...

Nga Denis Dyrnjaja

Më shumë se për rotacion, Shqipëria ka nevojë për revolucion!

Sot kishte folur ambasadorja franceze. Mes të tjerash ajo ka vënë në dukje se është...