MENU
klinika
"Pozitiv gjysmë hapi i LBPD, koalicionet s’do të ndryshojnë!"

“Lista 100% të hapura”, Rama përshëndet qëndrimin e Bashës

Debatet në Këshillin Politik, ja çfarë ka kërkuar Gjiknuri!

PS nuk pranon propozimin e PD për lista 100% të hapura

Mësohet se përfaqësuesi i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri i ka kërkuar PD dhe opozitës që...

"Do kemi shumë akte dhe disa task forca"

Meta paralajmëron: Zgjedhjet e ardhshme do jenë si asnjëherë më parë!

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka deklaruar sot se kodi zgjedhor, ndryshimet e votuara nga...

Miratimi i ligjit për statusin e gjyqtarëve e prokurorëve

Meta: Vendim tinzar, i hiqen kompetencat presidentit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një komunikim me gazetarët deklaroi se me miratimin e...

Basha del me propozim pas takimit me aleatët

Opozita e Bashkuar do mbështesë hapjen e listave 100%, ja kushti!

Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur pas mbledhjes me aleatët duke treguar dhe qëndrimin e Opozitës...

Studiuesit shpjegojnë arsyet

Si u eliminua covid-19 në Zelandën e Re?

       Sekretet e suksesit unik të Zelandës së Re, në eliminimin e plotë...

Shënohen 104 raste të reja

Ndërrojnë jetë 5 pacientë me Covid, 2 pa sëmundje të tjera

Shifra alarmante të Covid për 24 orët e fundit në vendin tonë. Kanë humbur betejën...

Vilma Nushi nga spitali

“Për ju që më mallkuat!”

Vilma Nushi, biznesmenia e sëmurë me COVID, bën publike një letër ku iu drejtohet të...

Artur Ajazi

Milionerët e bashkuar, me ambicie pushteti

Nga Artur Ajazi Ata nuk ndalen, nuk kanë ideale dhe parime, ata nuk kanë iman...

Studimi

Jugun e Italisë e ruajti nga Covid një mburojë e favorshme gjenetike

Në Itali, shpërndarja gjeografike e gjeneve të caktuara që rregullojnë përgjigjen imunitare, mund të jetë...

Çfarë përmbante?

Zbardhet dokumenti/ Meta ngre alarmin në mbledhjen e sotme

Presidenti Ilir Meta, në takimin me ambasadorët e vendeve të BE u paraqiti një dokument...