MENU
klinika
Përballja e tij me drejtësinë/ Akuza

Ç’do ndodhë me Luan Dacin? Avokati: Askush s’mund ta pezullojë nga detyra!

"Bëmë vetëvrasje politike..."

Rama: Nëse do ishim diktatorë do e shkelnim PD me këmbë

Nga foltorja e Kuvendit ku ka nisur diskutimi për marrëveshjen e 5 qershorit të arritur...

'Do miratohet me shumicë të gjerë votash'

Marrëveshja e 5 qershorit në Kuvend, Rama: E votoj me mendje

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur sot fjalën e tij në Kuvend pikërisht për marrëveshjen e...

"Tre hapat që duhet ndjekur, në të kundërt…"

Eksperti i Shëndetit Publik: Hapja e spitaleve COVID nuk është zgjidhje

Pas apelit te forte qe beri nga foltorja e Kuvendit, ministrja e Shendetesise, Manastirliu, per...

Këshilli Politik mblidhet sot

Gjiknuri pranon kërkesën e Opozitës së Bashkuar

Bashkekryetari i tryezes per Reformen ne Drejtesi, socialisti Damian Gjuiknuri ka pranuar kërkesën e PD-...

“Së shpejti do ezaurojmë kapacitetet e dy spitaleve”

Manastirliu me apel të fortë: Ja çfarë kërkoj nga shqiptarët

Me një apel të fortë, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u është drejtuar sot deputetëve...

"Balanca primare do jetë negative deri në fund të vitit"

Denaj: Ekonomia pësoi dy goditje të forta, tërmetin dhe pandeminë!

Ministrja e Financave, Anila Denaj, foli në Kuvend për ligjin e buxhetit të shtetit, duke...

VIDEO/ Ndalimi i hapjes së lokaleve të natës

Lleshaj: Virusi po merr edhe jetë të rinjsh, të kufizohemi në emër të jetës

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtuesë të Policisë së Shtetit kanë vijuar me inspektimet,...

"Alarmi i COVID-19 ende i ndezur"

Autoriteti Italian i sëmundjeve infektive: Të bëhemi gati për gjithçka…

Massimo Galli, specialisti i sëmundjes infektive në spitalin ‘Sacco’ në Milano, dhe një nga zërat...

Ja ç’po planifikon ministria

A do të zgjatet leja për punëtorët migrantë nga Ballkani në Gjermani?

A do të kenë të drejtë qytetarët e Ballkanit Perëndimor të vazhdojnë të vijnë për...

"Të gjithë kemi qenë dëshmitarë të ngjarjeve tronditëse..."

Dhuna seksuale ndaj fëmijëve, Meta me nismën “Ne jemi 1”

Presidenti Ilir Meta ishte sot i pranishëm në ceremoninë e shpalljes së lëvizjes kombëtare “Ne...

Ruçi: Ulu aty e mos më ndërprit mua!

Gjuzi tregon forcën në Kuvend: Nëse doni sherr, mos kujtoni se s’jemi gati!

Ka nisur me debate seanca plenare e Kuvendit, ku ka qenë deputeti Kujtim Gjuzi, që...