MENU
klinika
Mbledhja e grupit socialist

“Drafti për Reformën Zgjedhore më 23 korrik në seancë plenare”

Rasti Camaj-Koliqi dhe pse pyetja duhet riformuluar

Po sikur kolaboracionistët të jenë ‘auronët’ e së majtës?

*Nga Alfred Lela Auron Tare e tradhton veten dhe qëllimet e tij, që në hyrje...

“Këta brenda, Luli jashtë”

Balla pas largimit të opozitës parlamentare: S’na bëni dot presion…

Pas largimit të opozitës parlamentare nga salal e Kuvendit, kreu i grupit Parlamentar të PS-së,...

Murrizi- Ballës: Doni të jeni burra të mirë me të dyja palët

Opozita parlamentare braktis seancën në Kuvend

Opozita parlamenare ka braktisur seancën parlamentare pas më shumë se 4 orë e 40 minutash....

"Notre Dame de Paris"

Franca konsensus të gjerë, për rindërtimin identik të kurorës!

       Ministrja e re franceze e Kulturës, Roselyne Bachelot, theksoi se një konsensus...

Projektligji për letërnjoftimet

“Kategoria e shqiptarëve mbi 75 vjeç, i marrin pa afat nëse…”

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj bën me dije se të gjithë shqiptarët mbi 75 vjeç...

Nuk vonon kërcënimi i radhës nga Trump

“Do të ndërpres fondet publike nëse nuk rihapen shkollat”

Presidenti amerikan, Donald Trump kërcënoi se do të ndërpriste fondet publike për shkollat nëse ato...

Ku janë rastet aktive me Covid-19?

Qytetet më të rrezikshme në Shqipëri

Numri i rasteve aktive me koronavirus në Shqipëri ka shkuar në 1273. Më pak se...

Reforma zgjedhore ende në tavolinë

Ambasadorja e SHBA takim urgjent me Taulant Ballën në Kuvend

Ambasadorja amerikane Yuri Kim po zhvillon një takim me kreun e grupit parlamentar të PS,...

Manastirliu me tone të forta: Nuk izolohemi sërish, por…

“Shkoni tek Infektivi e shkoni, disa të rinj në terapi intensive”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli me tone të ashpra në Kuvend për situatën e...

Debati shterpë

Studiuesi: Camaj e Koliqi, nuk u përdorën për spiunazh!

       Lufta e ftohtë ishte një luftë kulturore dhe si e tillë, Camaj...