MENU
klinika
Shenjtërimi i Nënë Terezës

Veliaj apelon për të ndihmuar njerëzit në nevojë nën shembullin e saj

Çfarë ndodhi?

Forcat Detare shpëtojnë 140 emigrantë, Rama publikon videon

Forcat tona Detare me mision në Detin Egje falë ndërhyrjes së shpejtë kanë arritur të...

"Kemi vetëm të tashmen"

Basha e Meta nisin ditën me mesazhet e Nënë Terezës

Kryedemokrati Basha dhe president i Republikës, Ilir Meta e kanë nisur ditën e sotme me...

Mesazhi

Negociatat/ Sinjale pozitive për Shqipërinë? Soreca takim me Hahn

Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me eurokomisionerin ,...

Parashikimi

Reshje? Mësoni si pritet të jetë moti sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, ditën e sotme priten reshje, në përgjithësi, të dobëta në disa...

Aksion ende vijon

Policia bën kërdin në Tiranë, arreston 20 binzesmenë

Një valë e madhe arrestimesh është kryer këtë mbrëmje në Tiranë, me urdhër të Prokurorisë...

Nga: Zëri i Amerikës

DASH ‘zbarkon’ në Tiranë, i takon të gjithë përveç Metës

Drejtori i Zyrës për Europën Jugore e Qëndrore në Departamentin amerikan të Shtetit David Kostelancik,...

Zgjedhjet e 30 qershorit

OSBE/ODIHR publikon raportin: KQZ cënoi sigurinë!

Del raporti përfundimtar i OSBE-së për votimet e 30 qershorit. Në këtë raport, ku thuhet...

"Të zhvillohen sa më parë zgjedhjet!"

Zbardhet takimi i Kryemadhit me zyrtarin e DASH

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, priti në një takim në selinë e LSI drejtorin e...

Mbi 100 minuta në Kryeministri

Përfundon takimi Rama-Kostelancik

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe drejtorit ri për Europën Qendrore e Jugore...

Takimi zyrtar

“Fund kapjes së shtetit”, Basha flet pas takimit me zyrtarin e SHBA

Lideri demokrat Lulzim Basha përmes një  mesazhi, shkruar në anglisht tha se ka patur një...

Reforma zgjedhore

Opozita parlamentare vendos kusht: Të largohet Gjiknuri!

Opozita parlamentare kërkon, Largimin e Damian Gjiknurit nga komisioni i reformës zgjedhore, ndërsa kryefjalë sipas...