MENU
klinika
Pritet të ketë ndikim të madh

Shkencëtarët drejt zbulimit të rëndësishëm për koronavirusin

Përfundon mbledhja 30 minuta e Këshillit Politik

Hajdari: Listat të hapen 100%! Opozita jashtëparlamentare të ishte këtu!

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari ka zbuluar se në mbledhjen e sotme të Këshillit...

I infiltruar nga Teherani kundër MEK-ut

Shqipëria shpall “non grata” spiunin iranian

Shqipëria ka shpallur ‘non grata’ dhe pritet që të dëbojë një spiun iranian. Personit në...

Kandidatët në listat e partive

Paralajmërimi i fortë i Yuri Kim: Do mbani përgjegjësi për…

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka lëshuar një paralajmërim të fortë ndaj krerëve...

Ndërrojnë jetë 3 pacientë me COVID-19

MSH: Konfirmohen 68 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë edhe 3...

Protesta për lokalet e natës

Procedohen 5 organizatorët, Policia: Manifestim i paligjshëm!

Pesë persona janë proceduar penalisht nga Policia, si organizatorë të protestës së djeshme në Tiranë,...

"Teatri: as ndërtime, as kulla"

Robert Ndrenika gjen paqe: Ju falënderoj, për projektin e ri!

       Artisti i karrierës, Robert Ndrenika, i përfshirë që herët në debatin mbi...

"Shahini, zhgënjimi më i madh i studentëve"

Mynyr Koni: Më 30 korrik s’mund të zhvillohen zgjedhjet në UT

Rektori i UT, Mynyr Koni deklaron se në 30 korrik nuk mund të ketë zgjedhje...

Dha dorëheqjen nga gjyqësori

Gjin Gjoni propozohet për deputet nga baza e PD

Gjin Gjoni, gjyqtari i Gjykatës së Apelit Tiranë që dha dorëheqjen pak ditë më parë,...

Ahmetaj jep sinjale për përkrahje nga qeveria

Ndihmë për artistët pas mbylljes së lokaleve të natës

Artistët dhe punonjësit e klubeve të natës të cilët prej 2 ditësh kanë protestuar kunder...

Rritja e numrit të rasteve me COVID ka detyruar...

Shëndetësia merr masat për vjeshtën: Po përgatisim hapjen e spitalit COVID-3

Ministria e Shëndetësisë përgatitet për planin e veprimit për periudhën vjeshtë-dimër për masat anti-COVID. Rritja...

Ja sa zgjat imuniteti nga koronavirusi

Flet eksperti suedez: Personat që e kalojnë sëmundjen…

“Te gjithe ata persona qe e kane kaluar me sukses koronavirusin ka shanse te jene...