MENU
klinika
Negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Sassoli: Shpresojmë të rishikohet vendimi gjatë Presidencës kroate në BE

Ja lista e plotë

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e...

Negociatat për Shqipërinë

DW zbulon bisedat e “dyerve të mbyllura” në Londër, çfarë tha Macron dhe..

Presidenti francez Macron përsëriti në Londër qëndrimin se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria nuk janë...

"Me rëndësi liberalizimi i vizave për..."

Cakaj takon zyrtarin e lartë të BE, ja për çfarë diskutuan

Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj,...

4000 qytetarë do të strehohen

Tërmeti, Voda bën bilancin: Mbi 1000 banesa të inspektuara në Durrës

Zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda ka bërë një bilanc të punës së bërë deri...

“Vuçiç si Gebelsi i Gjermanisë naziste!”

Cakaj i revoltuar: Mohimi i Reçakut, akt kriminal!

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme në Shqipëri, Gent Cakaj, ka reaguar ndaj deklaratave...

"Kusht thelbësor"

Soreca takon Çuçin: Të bëhet shpejt vlerësimi i nevojave pas tërmetit!

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca, ka takuar sot ministrin fuqiplotë për tejkalimin...

"Inxhinierët po punojnë..."

Pasojat e tërmetit, SHBA në krah të Shqipërisë

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë  ka ndjekur me vëmendje zhvillimet në...

Dhuron...

Tërmeti/ Letra që përlot, vogëlushja italiane bën gjestin prekës

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit që goditi vendin ka tronditur të gjithë shqiptarët brenda dhe...

"Policët mblodhën mbi 104 milionë lekë për të prekurit"

Ardi Veliu bën bilancin: Ja sa persona shpëtuan nga rrënojat

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, tha se Policia e Shtetit vijon...

"Të jemi dy herë mirënjohës"

Humbi 6 familjarët në Thumanë, Veliaj takon zjarrfikësin në Tiranës

Menjëherë pas tërmetit, Arben Cara, shefi i repartit zjarrfikës në zonën e Institutit do të...

"Mos hapja e negociatave shkakton destabilizim"

Kreu i PPE-së tjetër mesazh Macron

Ish-presidenti i Këshillit Europian, tani kreu i PPE-së Donald Tusk  në një intervistë për median...