MENU
klinika
Ja kush e zëvendëson

Cakaj shkarkon konsullin shqiptar në Bari, Ardian Haskaj

Rindërtimi pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit

Rama në kantierin në Fushë-Krujë: Ka përfunduar 45% e punës

Procesi i rindërtimit vijon në zonat e prekura nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit, ndërsa...

Preç Zogaj

Të vetmet që lulëzojnë, varfëria dhe korrupsioni

Çdo javë publikohen studime, raporte, anketa dhe investigime që skanojnë Shqipërinë reale, atë të tryezës...

Thellohet bilanci i viktimave, 4 të vdekur nga COVID në 24 orët e fund

Është thelluar bilanci i viktimave nga COVID-19 në vendin tonë, ku brenda 24 orëve të...

"Po zvarrisni procesin me alibira"

Rama mesazh PD-së:Doni koalicion parazgjedhor se nuk ndaheni dot nga LSI!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pak pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ndërsa i...

"Ata që kundërshtuan do ta paguajnë"

Hajdari: Më 30 korrik shkojmë drejt një hapi garantues nga maxhoranca

Në përfudim të mbledhjes së këshillit politik deputetja e opozitës në parlament Rudina Hajdari, u...

"DJE dhe SOT"

Shumë shpejt, shqiptarët do flasin… turqisht!

      Teksa dita mbushet me telenovelat pa mbarim, ekrani na mbledh para tij,...

PD reagon pas vendimit të SPAK

“Ndëshkimet të fillojnë nga koka dhe jo nga bishti”

Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të SPAK për të ndëshkuar komisionerët e Dosjes 339,...

"Manipulimit të zgjedhjeve dhe blerjes së votave"

Urdhër-arrestet e SPAK, reagon Presidenti Meta: Koha për t’i dhënë fund

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas 22 urdhër-arresteve të lëshuara nga SPAK, për komisionerët e...

Arrestimet e SPAK për dosjen 339, reagon ambasadorja e SHBA

“Reforma në drejtësi nuk mund të ndalet. Edhe një gur!”

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë Yuri Kim ka reaguar në lidhje me arrestimet në...

Vendimi për Saimir Tahirin

Çfarë thotë Apeli i Posaçëm për ish-ministrin e Brendshëm?

Apeli i Posaçem ka zbardhur vendimin per ish-ministrin e Brendshem, Saimir Tahiri, duke argumentuar edhe...

Arrestimi i komisionerëve të dosjes së Dibrës, reagon Rama

“Të shërbejnë si shembull. Janë prova se kush bërtet më shumë…”

Pas arrestimeve te komisionereve politike te dosjes se Dibres, ka reaguar Kryeministri Rama.Edi Rama4 Me...