MENU
klinika
Zgjedhje më 13 tetor dhe…

Meta me apel të fortë: Gjithçka në interes të luftës për pushtet!

Parashikimi i motit

Përvëluese! Rikthehet dita më e nxehtë e vitit!

Si pasojë e masave ajrore të nxehta dhe të thata që vijnë nga Afrika, vendi...

Skepticizmi i Francës dhe Holandës

Euronews: Ëndrrat për të hyrë në BE mund të zbehen për Shqipërinë!

‘Ëndrrat për të hyrë në Bashkimin Evropian mund të zbehen për Shqipërinë pasi vende si...

"Jo profile të fortësh, injorantësh, batakçinjsh"

Rama mesazh drejtuesve politikë: Mos i ngrini mendjen askujt!

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar një mesazh drejtuesve politikë të Partisë Socialiste, ku thekson...

Shkarkime masive

“Furtunë” edhe në burgje, drejtuesit e rinj në garë

Reformimi i burgjeve vijon në të gjithë vendin. Në një kohë ku janë paralajmëruar shkarkime...

"Teatri Kombëtar"

Rama citon Zamira Kitën: Godina aktuale nuk ka asnjë vlerë!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër citim të aktorëve të njohur shqiptarë. Rama ka...

Anti-informaliteti

Rama i prerë/ Gjobë 350 mijë € depozitës në Porto Romano!

Aksioni anti-informalitet ka goditur një tjetër shkelje për sa i përket hidrokarbureve. Bëhet fjalë për...

Mesazh urimi besimtarëve

Kurban Bajrami/ Ruçi apel politikës shqiptare: Të kapërcejmë konfliktet!

Me rastin e Festës së Kurban Bajramit, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, iu drejtua me...

Postimi

Veliaj uron Kurban Bajramin: Përçahemi më pak, bashkohemi më shumë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban...

“Zoti e bekoftë Shqipërinë”!

Basha mesazh urimi për Kurban Bajramin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, iu ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Kurban Bajramit....

Festa e Bajramit

Rama uron Kurban Bajramin, nxjerr fotot e xhamisë në Gjirokastër

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë, të cilët festojnë sot Kurban Bajramin,...

Mesazhi për Kurban Bajram

Meta-politikës: Të shërojmë njëherë e mirë plagët!

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë, të cilët festojnë sot Kurban Bajramin....