MENU
klinika
Anija me 1 ton drogë

Droga vinte nga Shqipëria? Policia përgënjeshtron mediat greke

"Freski për audiencën"

“Dakord me një teatër të ri”, Rama citon aktoren e njohur

Kryeministri Edi Rama ka publikuar opinionin e një tjetër artisteje për Teatrin. Rama ka publikuar...

Trafikoi 613 kg kokainë

Arbër Çekaj këmbëngul të mos ekstradohet në Shqipëri

Pronari i kontenierit të bananeve Arbër Cekaj, ku u gjetën 613 kilogramë kokaine rrezikon të...

Nga Zëri i Amerikës

Polemika mbi hetimin e zgjedhjeve në Dibër

Hetimet mbi dyshimet për manipulim dhe blerje të votave gjatë zgjedhjeve të pjesshme vendore në...

"Ma morën djalin..."

U vra në “Myslym Shyri”/ Flet babai i 26-vjeçarit: Sikur të kisha fuqi….

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, 26-vjeçari i cili u vra me plumb në kokë...

Deklarata

Zjarret masive, Meta thirrje të fortë institucioneve

Pas përhapjes masive të zjarreve në disa qarqe, si në Gjirokastër dhe Lezhë, presidenti i...

"I dënuar për vepra të rënda"

PD nuk i ndahet kryebashkiakut të Vorës: Të dorëhiqet!

Partia Demokratike ka vijuar me akuzat e forta ndaj kryebashkiakëve të Edi Ramës, të dalë...

Ngjarja pa një dëshmitar

U qëllua me plumb në kokë te “Myslym Shyri”, ndërron jetë 26-vjeçari

Nuk ka mundur dot të mbijetojë i riu që u qëllua dje me armë zjarri...

Parashikimi

Rikthehet i “nxehti afrikan”? Zbuloni si pritet të jetë moti sot

Edhe ditën e sotme moti pritet të karakterizohet nga temperatura në larta. Sipas asaj që...

Kinematografia shqiptare në zi

“Debatik” humb personazhin e tij, ndërron jetë “Coli”

Kinematografia shqiptare ka humbur sot një tjetër emër të njohur. Bëhet fjalë për aktorin Shpëtim...

Përfituan 3.7 mln euro

Mashtrim dhe kredi fiktive, gjykata lë në burg punonjësite fondit “Besa”

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë për shtatë punonjësit e fondacionit financiar “Besa”,...

Detajet e para

Kërcet arma në “Myslym Shyri”, qëllohet një 30-vjeçar

Një person dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri në Tiranë. Policia e Tiranës në...