MENU
klinika
Aksidenti në Farkë

Autobusi përplas motorin, vdes 55-vjeçari në Tiranë

Sot lamtumira e fundit për regjisorin

Burgjet i japin leje Kostandin Xhuvanit të marrë pjesë në varrim

Ka mbërritur sot në mëngjes në Rinas, trupi i pajetë i regjisorit Gjergji Xhuvani, i...

Familja ceremoni mortore private

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i Gjergj Xhuvanit

Trupi i pajetë i regjizorit Gjergj Xhuvani ka mbërritur sot në mëngjes në Rinas. Ai...

Video e SPAK

Amerika na tregon si të shkundim të ‘paprekshmit’

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, e cila...

Akuza qeverisë

Basha: Rama me familjen e miqtë vodhën miliarda euro

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama, ndërsa...

Ç'pritet të ndodhë

Parashikimi i frikshëm: Një vjeshtë e tmerrshme e pret Ballkanin

Ballkanin e pret një vjeshtë me reshje të dendura shiu dhe përmbytje të mëdha. Ky...

Detaje

“Shkundet” Kamza, i vihet tritol një banese

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë na Kamëz gjatë mesnatës. Mësohet se...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti sot? Rrezik i lartë për zjarre në këto zona

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet...

"Jam për teatër të ri, sepse e dua zhvillimin"

Teatri Kombëtar, Rama citon Gaz Pajën

Kryeministri Edi Rama vijon të citojë artistë të ndryshëm, të cilët ndajnë mendimin e përbashkët...

'Të gjitha shpenzimet nga qeveria'

Rama lajm të mirë për 15-vjeçaren e sëmurë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me ngjarjen shumë të ndjeshme, që ka prekur thellë...

Favorizoi Emiljano Shullazin

Pezullohet drejtori i Burgut “313”

Është pezulluar nga detyra Drejtori i Burgut “313” (Jordan Misja), Maksim Hamitaj, me urdhër të...

Bashkia e Tiranës hap zyrat e reja

U erdhi fundi radhëve të gjata për pasaportë

Veliaj: “Lagjet e reja ofrojnë lehtësira për qytetarët; Regjistroni vendbanimin e saktë, që bashkia të...